Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha visszahúzódó típus vagyok, tetszik egy lány és nem merem bevallani neki?

Figyelt kérdés
Szerintem az fontos hogy 1 éve vagyunk osztálytársak, nekem a honapok altt nagyon megtetszett, de nem merem neki elmondani. Mit tegyek beszélgessek vele sokat vagy gyüjtsek bátorságot és mondjam el neki?
2007. júl. 24. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elöszőr is ne legyél visszahúzódó, még addig nőd ki ezt a természetedet amig az életben nem kell a saját lábadra állnod. Másodszor hivd el a csajt valahova inni, bulizni, stb.. Ha meg nem vagytok ilyen viszonyban akkor meg mond meg neki egyszerűen hogy bejön neked. Ha ő neki is beössz igy is úgy is menni fog a dolog de ha meg nem akkor ugyis bármit csinálhatsz, nem fog összejönni
2007. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A szüleink nemzedéke ilyenkor egy szép csokor virágot vett, s ráírta a kísérőkártyára egy butuska sláger szövegét: "Helyettem kis virág, tégy te vallomást..."

Az üzenet egyértelmű, s az aláírás lehetőséget adott a viszontvallomásra. Ha az illető hölgy reakciója bátorítást jelentett: nem kellett félni többé, ha elutasító volt: fölösleges volt már félni.

Azt hiszem, több tekintetben is érdemes lenne a régi romantikus szokásokra rakódott vastah porréteget eltüntetni. Javaslom próbáld ki ezt a csokrétás módszert.


üdv.: hegedor

2007. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem fokozatosan közeledj hozzá. Először semleges dolgokról beszélgessetek (suli, közös barátok), aztán ha látod, hogy nem vagy terhes neki, akkor lehet személyesebbre venni a figurát. Ha már kellőképpen megszoktátok az új barátságot, akkor már nyugodtan elhívhatod moziba (ha még mindig kínban vagy, akkor esetleg több barátotokkal együtt). Aztán lehet apró jeleket küldeni neki: mosoly, egy-egy sms... Ha ezekre kedvezően reagál, akkor eljött az idő, hogy színt vallj. De igy biztos lehetsz benne, hogy ő is vonzódik hozzád. De akármit is teszel, ne hagyd "futni" a lányt! A lányok is félnek néha kimutatni az érzéseiket, lehet, hogy ő is sóvárog utánad! Szóval mindenképpen deríts fényt a dolgokra!Sok sikert!
2007. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nos, szerinted a következőt kell tenned:

1. csak lazán kérdezd meg hogy nem jön-e el veled egy randira

2. gyűjts bátorságot, és magabiztosságot-ne lássa rajtad, hogy annyira belezúgtál, hogy félsz tőle

3. és még csak véletlenül se mondd neki, hogy szereted, mert attól csak megijed

Bátorság kell, de nem azért hogy kitálalj előtte. Ha ő nem érez hasonlóképpen, akkor nem igazán tud mit kezdeni a helyzettel, és jön a maradjunk csak barátok duma. Csak lazán, kérdezd meg, hogy szereti-e a forró csokit? Ha igent válaszol, akkor kérdezd meg, hogy mikor inna veled egyet?

tényleg ennyire egyszerű. Ha nemet mond, akkor felejtsd el a lányt, mert nem fogja meghatni a belédszerettem szöveg. Tudom hogy nehéz, de így csak magadat égetnéd meg, és talán már nem is lennétek utána jóban.

Ha mégis kitálalsz neki, amire nagyon szépen kérlek, ne vetemedj, erőszakold ki az igent, vagy nemet válaszként, mert különben hónapokig játszani fog veled. A várjunk csak duma, meg legyünk csak barátok már egyértelmű nem.

mindent bele!

2007. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!