Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác, úgy vettem észre, én is neki.

Nemrég ismerkedtünk meg, de szinte azonnal egy hullámhosszon voltunk. Beszélgettünk, hazakísért, majdnem csókolóztunk is...

Szeretnék újra találkozni vele, és esetleg összejönni.

De nem tudom, ő mit gondol. Nem akartam chaten rákérdezni, ezért megkértem, hogy találkozzunk pénteken.

Nem ígérte meg, mert nem csak rajtra múlik, de én nagyon szeretném.

Állandóan azon jár az eszem, mennyire szeretném jobban megismerni, esetleg járni is....

Másrézst viszont félek a visszautasítástól. Vagy hogy talál valaki jobbat...

Én: 18/L, ő: 21/F

Mit csináljak, hogy ne ezen stresszeljek állandóan, és ne keseredjek el totál, ha esetleg elutasít?

Köszi a segítséget.


2011. nov. 30. 19:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Megértem, furán hangzik, hogy ezek után még kérdem, bejövök-e neki. Volt már máskor is hasonló helyzetem, és mégse jöttünk össze, ezért aggódom kicsit.
2011. nov. 30. 20:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne félj az elutasítástól gondolj arra milyen rossz lesz ha nem kérded meg mindig ott lesz benned az a mi lett volna ha?Amúgy meg nem stresszelj no para nem lesz baj ;)
2011. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszike. :)

Igyekszem megnyugodni, csak sosem voltam még ilyen közel aahhoz hogy járjak valakivel....

2011. nov. 30. 20:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul nagyon tetszik a srác, nem tudom, hogy nyugodnék bele, ha mýssal látnám....
2011. nov. 30. 20:32
 5/8 A kérdező kommentje:
*mással
2011. nov. 30. 20:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Remélem rendes lesz veled :D
2011. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszike! :)

Én is remélem. :)

2011. nov. 30. 20:39
 8/8 asdface ***** válasza:

Ha már taliztok az jó jel. Mondhatnám,hogy ne görcsölj,de szabad szerintem,én arra következtetnék,hogy "de aranyos,hogy így zavarba jön. Biztos tetszem neki. " és nálam ez csak lendítene a dolgokon.

A lényeg sztem,hogy kerüljétek a komolyabb témákat,max felszinesen érintsétek csak,hisz többet fogtok nevetni együtt, mint komolykodni. :)

2011. nov. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!