Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Össze szeretnék jönni egy lánnyal a suliban. Viszont még semmit nem tudok róla(konkrétan még a nevét sem), de eddig volt már hogy találkozott a tekintetünk a folyosón, és volt hogy mosolygott is egyet(de akkor még nem fordult meg a fejemben hogy rá akarok mozdulni). Megjegyezném, hogy nem azért akarok rámozdulni mert "úristen egyszer rámnézett ez biztos jelent valamit" hanem mert helyes csajszi és normálisnak tűnik(ez majd úgyis kiderül).

Na tehát, most egy kicsit jobban rá fogok feküdni a projektre, keresem a tekintetét, mosolygok rá stb... Tegyük fel ő is viszonozni fogja ezeket a dolgokat, és ez után hogyan tovább? Általában a megszólítás, nagyon nehezen megy nekem viszont utána már nem szoktak gondjaim lenni, de hogy szólítsam meg? Mit csináljak? Mit mondjak neki? Milyen helyzetet idézzek elő?

Még annyi infó hogy nem szokott ilyen bandákba verődni, általában egyedül mászkál(mint én, én sem vagyok az a túl szociális emberke:)), még annyit megemlítenék -bár nemtudom hogy ez a válaszadást mennyire befolyásolja- hogy nem az a bombázó 'kategória', inkább afféle teljesen átlagos lány, legalább is ránézésre:)

Ha még kell vlmi infó az ÉRTELMES válaszadáshoz szólj, addig is köszi a válaszokat:)


2011. nov. 27. 01:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Majd elfelejtettem: 17/F
2011. nov. 27. 01:37
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, válassz megfelelő pillanatot. Nem neked kell előidézned, spontán terem magától. Olyankor próbálkozz, mikor nem tűnik morcosnak, gondterheltnek, vagy nagyon elfoglaltnak.


Menj oda, és köszönj neki. Kérdezz valami általánosat, ami illik a szituációhoz../Milyen órád lesz - szintű valamit/

Ha vevő rád, valószínűleg elkezd majd csacsogni. Te pedig figyelsz, és szépen válaszolgatsz.

És máris beszélgettek.

Mielőtt mennie/menned kell kérdezd meg kedvesen, hogy ráér-e később egy kávéra/sütire.

2011. nov. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!