Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a szerelem? Van egy lány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szerelem? Van egy lány. Amikor megláttam először, azt hittem elájulok. Mikor újra meglátom, le KELL ülnöm! Az ilyen dolgokat még régebben el sem tudtam képzelni, de most, hogy megtörtént velem is, nagyon furcsa.

Figyelt kérdés

Amikor a szemébe nézek, egyszerűen FÉLELMETES és gyönyörű egyszerre. Beszéltem vele 1x..azt sem sokáig..a szavakat úgy kellett kihúzni belőle. Közben görcsöltem is rendesen.

Ezzel kapcsolatban szeretnék tapasztalatokat/tanácsokat.

Előre is köszönöm.



2011. nov. 26. 19:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerelem akkor alakul ki ha már ismered és közös az érzés. szal ez még nem szerelem , viszont nagyon bejön neked :D
2011. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
FAIL
2013. márc. 12. 21:24
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez az, papa.
2013. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!