Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretem, vagy megsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmo09 kérdése:

Szeretem, vagy megsem?

Figyelt kérdés
Minden egy Bécsi kiránduláson kezdődött.Nekem szimpatikus volt a pasi 21/F .Rengeteget beszélgettünk az egy év alatt és mindig különös figyelmet forditott rám annak ellenére hogy egyetemista és tág a baráti köre.Akárhányszor hazajött az egyetemről találkoztunk és hosszú időn keresztül kinn ültünk és beszélgettünk.Voltunk kocsikázni is ,de aztán elkezdett flörtölni,hosszú ideig ölelkeztünk,kötekedett velem olyan pimaszul,simogatta a mellem de tovább nem engedtem hogy menjen.A különös figyelemért és foglalkozásért amit igényeltem meg is kaptam tőlle ,ezért kezdtem megszeretni leginkább amikor olyanokat mondott hogy rá mindig számithatok,meg mi lenne vele ha én nem lennék,meg tudom hogy szeret engem...De az utóbbi egy hónapba alig beszélünk mert elhanyagol.Akárhányszor vele voltam mindig éreztem a melegséget,és görcsölt a hasam meg féltem hogy ne mondjam valami hüjeséget,vagy hogy nehogy beégjek.Elvitt párszor "randizni" ami nálla nem igazi randi.Fizetett nekem amit kértem és eltöltöttünk egy kellemes estét együtt.Mindig rágondolok és néha sirok is utána mert mindig attól féltem hogy elvesztem,de nem is volt az enyém...Nem tud rólla hogy szeretem/szerettem.Szeretem vagy csak kötődök hozzá?
2011. nov. 26. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

mégis nekünk honnan kéne ezt tudni,mi?

neked kéne tudnod,h mit érzel!nem tudsz eligazodni saját magadon?

2011. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első vagyok.bocs kissé elragadtattam magam,mert totál felhúzott egy gusztustalan kérdés!!!

a lényeg akkor is az,h neked kell tisztába jönnöd az érzéseiddel!én arra tippelek,h inkább még csak kötődsz,de azt eléggé.de ez csak tipp.na hajrá!

2011. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valójában nem vagyok tisztába az érzéseimmel ezért kérdem...érdekel más véleménye:) felvázoltam a szituációt ezek alapján le lehet vonni a következtetést és leirni kommentárba.:) sokat segitene...
2011. nov. 26. 12:41
 4/4 anonim ***** válasza:

ez olyan mintha megfognék egy lekváros üveget


"hmmm ez most egy lekváros üveg vagy nutellás?

Ha megfogtam egy lekváros üveget az nutellás üveg vagy lekváros üveg? egyszerűen nem tudok dönteni"


Mintha nem tudnád,és tényleg segítségükre szorulnál. Mindenki tudja hogy tisztában vagy a helyzettel.Csak kell valaki aki meggyőz az ellenkezőjéről.


Neeem pistike...a tanítónéni nem azért esett össze mert beleállítottad az ollót csak megbotlott pont akkor.


Realizáld a helyzetet, döntsd el, és tégy annak megfelelően. Ehhez ránk Krvára nincs szükség

2011. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!