Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kínai pasival hol ismerkedjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínai pasival hol ismerkedjem? Tetszenek nekik a magyar nők?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 23:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Elég a hozzászólásokat megnézni... a magyarság szánalmas, mást kell keresni.

A kínaiak elég aranyosak, ismerek jó párat, pesten van elég, szinte bárhol találsz, ha tetszel nekik biztos nem bánják ha odamész valami témával hozzájuk. Piacon is mindig szoktam beszélgetni velük. A szép nők tetszenek nekik, lehet az magyar, kínai, bármi.

2011. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Igen, aranyosak, van egy chatpartnerem, aki kínai és nagyon bírom, nagyon sokat beszélünk nyelvtanulás céljából, csak ő Amerikában él... :D
2011. nov. 24. 17:14
 13/19 anonim ***** válasza:

„Bármikor fennáll a veszély, hogy valakinek olyan fehér barátja lesz, aki kioperálja a szerveit, aztán eladja a feketepiacon, úgyhogy azért Te is vigyázz az ismerkedéssel... :)”


Hacsak az a fehér nem koszovói, akkor erre nagyon kicsi az esély. Én viszont nem a levegőbe beszéltem, de a te dolgod.



„Elég a hozzászólásokat megnézni... a magyarság szánalmas, mást kell keresni.”


Már megint ez a hülye fajvédő, liberális szar. Azért vagyunk szánalmasak, mert nem nézzük jó szemmel, hogy mindenféle jött-ment népség ide pofátlankodjon, fellazítsa a génállományt és bomlassza a társadalmat? Nézd meg, hogy a történelem során hány alja népséget fogadtunk be és mi lett a vége. Hálából mindig jól ellenünk fordultak és fordulnak is a mai napig. Az meg, hogy valaki védi a saját fajtáját teljesen természetes. Ha nem tetszik a rendszer, húzzál el innen. Senkinek nem kötelező itt élnie.

2011. nov. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Miféle génállományt? Ugye tudod, milyen összetett nép a magyar?

Bár a liberálist nem az én hozzászólásomra írtad, az én pl. nem vagyok végképp, csak azért, mert tetszenek a kínai férfiak.

Azt meg nem tudod megjósolni, hogy egy fehér ember, szintén fehér párja mit tesz, mert ugyanúgy van itt is mindenféle elvetemült ember, mint akármelyik népnél. Mert nem biztos, hogy a szerveidet operálja ki, de agyonverhet, felgyújthat, bánthatja a közös gyerekeket, kiírthatja az egész családot, alkoholista/drogos lehet, ezáltalán tönkretéve mindenkit maga körül... Tudod, a lehetőségek száma végtelen.

Nem tisztem megítélni a politikai nézeteidet, de az alapján, ahogy írtál, ismerek egy csomó ilyen embert, akik egy-egy olyan koncert alkalmával, ahol nekik megfelelő zene, társaság van, nagyobb liberálisok, mint az összes olyan ember a világon együttvéve, akik nem a saját nemzetükből választottak párt.

2011. nov. 25. 11:26
 15/19 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm az összes választ, szép napot!
2011. nov. 25. 11:28
 16/19 anonim ***** válasza:

"Miféle génállományt? Ugye tudod, milyen összetett nép a magyar?"


Igen tudom, de ha a fehér géneket sárgával, vagy feketével keverjük, sajnos a fehér lesz a vesztes. Ha egy öt literes fehér festékbe, csak egy csepp bármilyen mást színt keverünk, egyből tönkreteszi az egészet.


"Azt meg nem tudod megjósolni, hogy egy fehér ember, szintén fehér párja mit tesz, mert ugyanúgy van itt is mindenféle elvetemült ember, mint akármelyik népnél. Mert nem biztos, hogy a szerveidet operálja ki, de agyonverhet, felgyújthat, bánthatja a közös gyerekeket, kiírthatja az egész családot, alkoholista/drogos lehet, ezáltalán tönkretéve mindenkit maga körül... Tudod, a lehetőségek száma végtelen."


Így igaz, de bizonyos fajoknál nagyobb az esélye, hogy ezt művelik veled, vagy a családoddal.


"Nem tisztem megítélni a politikai nézeteidet, de az alapján, ahogy írtál, ismerek egy csomó ilyen embert, akik egy-egy olyan koncert alkalmával, ahol nekik megfelelő zene, társaság van, nagyobb liberálisok, mint az összes olyan ember a világon együttvéve, akik nem a saját nemzetükből választottak párt."


Sok boldogságot kívánok nekik. Én szerencsére nem ismerek ilyeneket, de ne is ismerjek.

2011. nov. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ekkora gyökér tapló embereket mint ti komolyan ,mit kell köcsögösködni ????? Ti állandóan a mérettel jöttök mintha az lenne a fontos egy kapcsolatba.Mennyetek már aludni komolyan -.-" Nekem is nagyon tetszenek az ázsiaiak :) Szerintem akik itt laknak Magyarországon ,biztos tetszenek nekik a magyar nők. :)
2012. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Igazad van kérdező!(az utolsó válaszod teljes mértékben

Cool!!!!!!!!!!+♡

2014. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Fujjjj ki nem állhatom a kinai pasikat ,lapos fejükkel,zsiros arcukkal,1 cm es dákoval ,szemük se jön be
2014. júl. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!