Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsam el? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stevy kérdése:

Hogyan hódítsam el? Bővebben lentebb.

Figyelt kérdés
Nagyon válogatós vagyok és nagyon ritka mikor egy lány teljes egészében tetszik minden porcikája kívülről, belülről (természete). Találtam egy ilyen lányt jóba lettem vele barátok vagyunk meg minden aztán úgy gondoltam hogy megpróbálom elmondom hogy mit érzek majd bármilyen szépeket is mondtam közömbös volt rá mert hogy neki más tetszik én is tetszem neki de más az aki nagyon bejön neki.......... nőőőőőőők........... mind1 és utána még próbálkoztam mondomtam szebbnél szebbeket de semmire nem jutottam vele mára feladtam ez kb 3 hete volt azóta nem beszéltünk semmit éppen ha köszöntünk egymásnak 3x. Msn-en sem akar rám írni semmi. Amint mondtam nagyon válogatós vagyok de hihetetlenül megtetszett 3hete mióta elutasított szarul érzem magam mindig rá gondolok :( kérlek segítsetek mert nem akarom elszalasztani ezt a lányt!!!!!!!!! :'(
2011. nov. 19. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Hát haver, ez felejtős. Bocsi. Tudom, hogy milyen érzés lehet, mert én is nagyon válogatós vagyok, és velem is volt már hasonló...
2011. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 trollzor ***** válasza:

Először próbáld meg felhívni a figyelmét:

Pl.: Dobáld meg sza-rral.

TUTI siker!!!44!!négy!

2011. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
talán job is ha nem foglalkozol vele, így talán rájön arra hogy mennyire vagy neki fontos. várj még egy két hetet és ha nemkeres akkor ne pazarold rá a drága időd. remélem szerencséd lesz.
2011. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát már amint mondtam 3hete semmilyen kapcsolat nincs se msn se beszélgetés se semmi szerintem még 2 het nem sozt nem szoroz nem fog írni. :(
2011. nov. 19. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Bele estél a barátzónába, szinte lehetetlen onnan kikerülni.. :(
2012. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!