Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam meg? (lentebb)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg? (lentebb)

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány!akivel nagyon jóban vagyunk,ő tudja,hogy én szeretem, mert már elmondtam neki!Akkor azt mondta h nem akar egy komoly kapcsolatot!Mostanában viszont mintha ő szeretné ezt!Sokat vagyok nála, akkor nagyon jól elbeszélgetünk, meg tényleg nagyon jól elvagyunk, és sokat szemezünk!Meg sok-sok apróbb jel!Én viszont nem merem mégegyszer elmondani h lehetne komolyabb, mert félek a csalódástól.Dehát nekem teljesen úgy jön le mint ha ő is szeretné!Holnap is megyek hozzá!és valamit csinálni szeretnék!Hogy hódítsak meg egy ilyen lányt??mit csináljak ennek érdekében??
2009. dec. 1. 09:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, mióta ismeritek egymást, ilyesmit még mesélhetnél. :)
2009. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

én 17 ő meg 16

másjusban ismerkedtünk meg,egy suliba járunk,és nagyon sokat beszélünk!de mégis nem tudunk ezen túl lépni!

2009. dec. 1. 10:02
 3/14 A kérdező kommentje:
léci válaszokat!köszi
2009. dec. 1. 10:46
 4/14 anonim ***** válasza:

Tudod, hogyan!


Szerintem a 16 éves lányok megőrülnek a határozott pasikért.

Ha átmész, beszélgess vele, ülj mellé. Aztán közöld, hogy szereted, csókold meg. És közöld, hogy döntse el akar-e téged!

Majd menj haza. Ha keres, szeret, ha nem, akkor meg ne menj többé a közelébe, el kell felejtened.


Az a csók viszont felejthetetlen legyen, tele érzelemmel. Remélem érted!Talán az feldobja a dolgot, ha viszel neki egy szál vörös rózsát. Ütős lesz. Hajrá, légy bátor!


20/L

2009. dec. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez az, kemény pasisan, ne légy kisfiú!!!
2009. dec. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

remélem segít:)

2009. dec. 1. 12:23
 7/14 anonim ***** válasza:

Nah már megint ugyan az a hülye kérdés. Ne kérdezgess feleslegesen ember. Ha már határozottnak érzed magad akkor teljesen felesleges. Oda állsz a csajhoz és teszed amit tenned kell, ne legyél mulya! Vannak dolgok amik ösztönösen kell, h jöjjenek. Elmondod mit érzel aztán megcsókolod. Nem toporogni kell ezen a témán, mint kezdőb*zi a gőzfűrdőben. Ha nem jön be a csajnak, eza fajta "szenvedélyes" viselkedés, akkor hajtsd el a francba.


Ennyi :D

2009. dec. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kiscsajok a szenvedélytől eléggé betojnak... Tapasztalat.
2009. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vok.


Virágot neh vigyél, jézusom ezt a hülye ötletet. Ha már meglátja vége mindennek. Előbb bizonyosodj meg róla, h érdekled. Ha már egyenesbe vtok akkor utána vehetsz amit akarsz. De az is lehet h felesleges pénzkidobás lesz :SS

Minden esetre sok sikert ^^

2009. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nah most már az utolsó elötti xDD
2009. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!