Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szégyen 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szégyen 20 éves főiskolásként randioldalakon ismerkedni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is fent vagyok egy társkeresőn, nincs időm ismerkedni sajnos.
2011. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

az... k*rvára az...

én is egyedülálló 20 éves főiskolás vagyok, de eszembe nem jutna ilyen gyökérség

2011. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Az lesz szegyen, ahogy viselkedni fogsz.

Ugye a fejed most is jatszod a pasik elott.

Na ott 10* jobban fogod:)

2011. nov. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Második válaszoló! Fejtsd már ki miért szégyen és gyökérség? Azért mert Neked még ott sem megy az, hogy befűzz egy nőt? Hidd el, Te vagy a legnagyobb szégyen.
2011. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem szégyen, én is 20 évesen regeltem egy randioldalra. sajnos élőben manapság nagyon nehéz ismerkedni. bulikban a fiúk fele seggrészeg, a másik fele meg barátnővel jön. és amúgy sem vonz a korosztályom, nekem ők gyerekek. szóval regeltem, és első levelezővel volt randi, és rögtön szerelem, azóta is együtt vagyunk:)
2011. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszadó egy gyökér! Ne is törődj vele!

Egyáltalán nem gáz, nagyon sokan ismerkednek randioldalakon, az ismerőseim közt is vannak jópáran, akik évek óta az így megismert párjukkal vannak.

2011. nov. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jó, akkor ne érdekeljen más mit mond. Én is randis programban is mertem a jelenlegi páromat:) 19L
2011. nov. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"az... k*rvára az...

én is egyedülálló 20 éves főiskolás vagyok, de eszembe nem jutna ilyen gyökérség"


Persze, aki ekkora ribanc, annak nyilván nincs szüksége rá, hiszen mindig lesz, aki majd meg akarja dugni.

A társkeresőn sem azért vannak fent az emberek, mert nem lenne jobb dolguk.

2011. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
ezaz, ne törődj azokkal, akik leszólnak! én vagyok, aki 20 évesen regeltem, és sosem találkoztam volna a barátommal, ha nem regeltem volna! ő nem járt egyetemi bulikba, én meg ott próbálkoztam inkább. nem tudom, miért lenne gyökérség. szerintem meg az a gyökérség, ha valaki a 21. században ilyen maradi:)
2011. nov. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem. Mindenki ott ismerkedik ahol tud.

Miért ha azt írja a többség hogy ciki , akkor nem reggelsz be sehova és egyedül száradsz meg??

2011. nov. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!