Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet interneten ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet interneten ismerkedni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Én egy szórakozó helyen dolgozok és amik ott folynak elég kiábrándító és az ember rá un. Szerintem ott elég nehéz értelmes csajt találni. Főleg aki olyan, ott szóba se áll az emberrel mert azt hiszi ő is egy a sok közül aki meg akarja dönteni...
2011. nov. 16. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
ez engem is érdeklene.
2011. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
www.badoo.hu
2011. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amiket én hallok a badoo-ról :S hát fel nem regisztrálnék oda az biztos XD
2011. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 L.Szilárd ***** válasza:

Sok társkereső oldal van a neten, de csodát egyiktől se várj. Próbálkozhatsz, mert van benne lehetőség, de éld bele magad, hogy megtalálod a párod.

Tapasztalat: 50 elküldött levélre 1-2 válasz, 25 válaszból 1-2 találkozás, 10 találkozásból talán egynél lesz újabb. Akkor ebből következtethetsz, arra, hogy valódi komoly kapcsolatra mennyi az esély.

Plusz egy tipp: 2-3 levél váltás után mindenképp kérj találkát, de ne randit. Ha nem jön össze, mondj le róla. MSN-t, Chat-et, SMS-t, telefont, az első találkozásig felejtsd el. Nem szokott jóra vezetni.

2011. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mit hallottál a badoorol?
2011. nov. 16. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
én onnan ismertem meg egy csajt, és randizgatok vele :)
2011. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!