Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kiváncsi lennék a véleményekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsi lennék a véleményekre és tanácsot is szivesen elfogadnék (? )

Figyelt kérdés

egy régről ismert lány ismerősömmel nem rég összefutottam(mindig is tetszett)megbeszéltem vele egy találkozot,nagyon jol éreztük magunkat és ugy vettem észre hogy ö is kedvel,a végén előhozakodtam azzal hogy nagyon tetszik,ő ezen meglepődött és mondta hogy nem is vette észre rajtam,ekkor épp jött a buszom és nem tudtun tovább beszélgetni azt mondta hogy majd beszélünk.

Most mit csináljak?felhivjam?(nem akarok tul rámenösnek tünni)vagy várjam meg hogy ő hivjon?

vélemény vagy esetleg valami jó tanács?


2011. nov. 14. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem még egy picit várj és ha nem jelentkezik akkor keresd fel...de aztán az is lehet hogy lekoptatott és csak barátilag barátkozik veled,ha ez így van akkor közöld vele hogy téged felejtsen el...
2011. nov. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LadyLee ***** válasza:

Ha te vagy a srác: Hívd fel! AZONNAL! Mire vársz?


Ha te vagy a lány: Várj még esetleg egy picit, és azután hívd fel.

2011. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!