Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merre ismerkedhetek meg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre ismerkedhetek meg olyan lányokal?

Figyelt kérdés
akik nem lenézzőek és nem járnak szorakozó helyekre meg nem fogyasztanak alkoholt
2011. nov. 9. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
vasárnap a templomban
2011. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
BAM :D
2011. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
a templomban is fogyasztanak alkoholt ott a misebor :D
2011. nov. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az apácák között. De azok meg nem szexelnek. De azok is masztiznak a vámpírnaplók tinifiújaira....Egyébként lenéző fiatal lányok nincsenek. Ha nem vagy milliomos , akkor már le vagy nézve.
2011. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sehol,mert az ilyenek általában otthon ülnek :)
2011. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na igen, az ilyen lányok otthon ülnek, és azon gondolkodnak, hogy hol ismerhetnének meg olyan fiúkat, akik nem járnak szórakozóhelyekre és nem fogyasztanak alkoholt. Ebből az következik, hogy egy ilyen fiú és egy ilyen lány soha nem fog egymásra találni, ami engem, mint ilyen lányt, kissé kétségbe ejt. :) No, mindegy, valahogy csak alakul majd az ilyeneknek is.

De hogy a kérdésedre válaszoljak: ha már a saját otthonában nem fogsz rátalálni egy ilyen lányra, a sulidban még van rá esély, legyen az általános-, közép- vagy fősuli vagy egyetem. (Persze ahhoz az kell, hogy rendszeres látogatója legyél egy ilyen intézménynek. :))

2011. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

varrószakkörön, társastáncórán

templomban

2011. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz,hogy templomban,nem tudom,miért írja mindenki ezt a hülyeséget. -.- Én teljesen egyetértek a 20:51-es válaszolóval.
2011. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem tudom ilyen lányokkal hol ismerkedhetnél meg...neten...aki meg templomot írt az gy.kér. én szoktam járni és elárulom ott se nagyon vannak ilyen lányok. akik fiatalok is...:D
2011. nov. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyébként attól hogy nem iszol, nyugodtan elmehetsz bulizni, hidd el jó érzés. mi a bajod vele most tényleg? attól még ugyanúgy lehet egy lány megbízható, csak mert szokott bulizni. fiatal vagy b@szki. egyáltalán nem jársz el sehova? akkor mégis hogy akarsz barátnőt? meg minek? hogy együtt üljetek otthon és nézzétek egymást?
2011. nov. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!