Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan társkereső oldalak, ahol bátran ismerkedhetek?

Figyelt kérdés
Elég naiv lány vagyok, 20 éves és még nem volt barátom. Szeretnék ismerkedni, de attól félek, hogy olyanok írnának rám, akiket csak egy testrészem érdekel. Nagyon korlátoltan gondolkodom?
2011. aug. 20. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden fiút hajtja a vágya. Kivéve aki búzákat. Ezt előbb utóbb el kell fogadnod.
2011. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem itt lehet ismerkedni :) igaz nem igazi kapcsolatnak de szórakozni jó esetleg gyakorolni :P Ha akarod küldhetsz egy privet szivesen elcsevegnék valakivel :) F
2011. aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elsőnek: miért búza az, aki megtudja magát türtőztetni?

Második: Írnék, ha lenne hova :D Itt is ismerkedek, de valahogy nem az igazi.

2011. aug. 20. 15:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen itt nemkönnyű ismerkedni mert anonym mindenki nemtudod honnanvalósi éshogy kiaz stb. priv e-mailt tudsz küldeni
2011. aug. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Ha nem tetszel nekik, akkor nem fognak olyanokat írni:D Amúgy h-h nem volt még barátod?
2011. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tenyleg korlatoltan gondolkodsz, de majd kinovod. Eloszor is, ismerkedni batran lehet mindenhol, nyitottsag kerdese az egesz. Masodszor, amig felsz, addig nyivan nem is fogsz ismerkedni, tehat 22-es csapdaja. Ha ven kedved beszelgetni, irhatsz batran nekem is :)
2011. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha regisztrálsz, akkor arra készülj, hogy rengeteg üzenetet fogsz kapni. Ennek jelentős része valóban olyan, amit nem szeretnél látni. Ki kell válogatni, és csak az értelmesekre válaszolni. Csak ne lepődj majd meg a rengeteg szeméten, amit kapni fogsz.
2011. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

bocsi hogy zavarok de megkaptad válaszom? mrsaxobeat

vagyok :)

2011. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Válaszoltam is :)
2011. aug. 20. 15:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan regisztrálj társkereső oldalakon... itt csak pár levelet fogsz kapni, de aki ír, szinte semmit nem tud rólad. Nem jó kezdés.

Tegyél fel néhány normális képet és egy jó bemutatkozó szöveget.


Kapsz majd egy csomó olyan levelet is, ami mehet egyenesen a kukába... sajnos ez van. Még mindig jobb, mint ha fiú lennél: mert akkor 100 leveledből jó, ha 1-re kapnál választ.


Amúgy te is kereshetsz és írhatsz annak, aki tetszik.

2011. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!