Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jött el a randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jött el a randira?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, aki nagyon megtetszett, ezért írtam neki facebook-on, hogy összefuthatnánk a suliban, ha van kedve hozzá, erre azt mondta, hogy ha megkeresem, minden további nélkül. Csak aztán valahogy mindig elkerültük egymást, ezért gondoltam írok neki még egyszer, hogy dumáljunk meg egy konkrét helyet és időt. Meg is beszéltük, ha ma hol és mikor futunk össze a suliban. Csakhogy nem jött el, és fogalmam sincs, hogy miért, mert úgy tűnt a válaszaiból, hogy ő is akarja. Kérdésem az lenne, hogy mit csináljak, vagy hogy csináljak-e egyáltalán valamit?

Előre is köszi a válaszokat.:) 16/F


2011. nov. 7. 18:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
mint én mi?? amúgy komolyan mondom sajnállak, h ebben éled ki magad, h ide irkálsz ilyen f@szságokat....
2011. nov. 9. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!