Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Titeket mi fog meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mi fog meg egy lányban?

Figyelt kérdés
Külső és belső egyaránt :)
2011. nov. 6. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
általában a keze
2011. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
72%
Az, hogy egyáltalán érdeklem
2011. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
a jó formás és nagy mellei. arra gerjedek vazze.
2011. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

nagyon fontos dolog nekem (és szerintem sok fiunak) hogy ne egy eszetlen h*lye pics@ legyen hanem azért értelmesen lehessen beszélgetni vele. Belsőről ennyit ha mindenki magát adja akkor az úgyis tetszetős lesz valakinek.

Külső pedig jellemtől függ.

Nem vagyok válogatós így összességében külső és belső de van egy szint ami alá nem megyek!

2011. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
a pinnnaszag
2011. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 JANIkettőezer ***** válasza:
55%
A ragasztó.
2011. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Pillanatragasztó :)

Na de viccet félretéve: volt már párszor ez a kérdés, és nem is tudom, miért írom le még egyszer. Talán jó kedvem van, vagy nem tudom.

Mindenesetre most ennek alkalmával megpróbálom kicsit máshogy megfogalmazni, mint az eddigiekben.

Nekem külsőleg a szép arc a legfontosabb, illetve az, hogy hm... hát ne legyen túlságosan túlsúlyos. De igazából a külső csak ennyi: engem nem érdekel, mekkora mellei vannak, nem a feneke miatt tetszik meg...

Öltözködésében, stílusában legyen nőies. Ne tűzze magát agyon vassal, ne tetováltassa magát. A haját ne színezze természetellenes színekre, illetve nem szeretem a nagyon extrém frizurákat. Ne dohányozzon. Mondjuk ezek nem a "mi fog meg" kérdés, hanem a "mit ne" kérdésre a válaszok, de talán ide is illik, mert ez kell ahhoz, hogy egy lány tetsszen.

Ha így szembejön velem egy lány, azt mondom rá, hogy tetszik. Az, hogy ezen kívül a leányzó meg is tudjon engem fogni, ahhoz elég egy szép, kedves mosoly.

Igazából a belső már csak akkor szokott számítani, ha a lány felkeltette az érdeklődésemet a fentiekkel. Innentől kezdve elég magasak az elvárásaim. Félreértés ne essék, én nem egy királylányt keresek, de azért nekem fontos az, hogy kedves, értelmes legyen, valamint jó beszélgetőtárs (ez utóbbi nagyon jó rosta nálam: kevesekkel vagyok képes nagyon jól elbeszélgetni). Ne legyen túlságosan kicsapongó típus, de azért előny, ha nem is teljesen a másik végletet képviseli. Nem szeretném, ha túlságosan csöndes és visszafogott lenne, de ez sokadlagos szempont csak, nem pedig "kizáró ok".

De talán amik itt is a legfontosabbak: lássam rajta, hogy érdeklem, illetve tudja elviselni az időszakos hülyeségeimet.

20/F, bocsi a kisregény miatt.

2011. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elsősorban a külső. Mert ha nem túl szép egy lány, nem biztos, hogy odamegyek hozzá. Itt is főleg az arc, és a szem. A szem a lélek tükre, első benyomásként fontos, hogy tiszta tekintete legyen. Legyen ápolt a haja, ne nézzen ki úgy, mint aki összeveszett a fodrászával. Aztán a viselkedés. Viselkedjen normális lány módjára, ne úgy, mint egy klinikai eset. És legyen vidám, vicces, lehessen vele beszélgetni, mert egy pasi se szereti, ha olyan a lány, mint egy fadarab.

De még sok olyan apróság van, ami vonzóvá , vagy taszítóvá tehet egy lányt.

2011. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A szeme, az arca, a keze.

Ne legyen nagy az orra xD

És az alakja is persze:)

Legyen.kedves, aranyos, bújós, ne ribanc xD

és lehessen vele beszélgetni.

2011. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem frizura, azután az arc, azon belül elsősorban a szemek és a mosoly azután az arc formája. Az orr nem annyira fontos de azért nagyon durva ne legyen. :) (a test se nagyon számít abban a kategóriában van mint az orr...)
2011. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!