Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerkedni "könnyűvérű" csajokkal?

Figyelt kérdés

Túl vagyok egy hosszú, és bonyodalmas kapcsolaton, és szeretnék egy kis testi-lelki kikapcsolódást. (nem rossz értelembe)

Mennyek discoba?

Kimondom: Egyéjszakás kalandot keresek.

Vmi ötlet? A lányok mennyire kaphatók ilyenekre?

21/F


2009. máj. 7. 10:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sztem sok lány van hasonló helyzetben h csak szexet kíván. ( nem akarnak kapcsolatot, vagy csalódás érte őket, vagy más okokból) én is ezt csinálom kb másfél éve. csak nem szeretem az egyéjszakás szexet. nem elég egy éjszaka sztem ahhoz h igazán jó legyen. h hol lehet ismerkedni? én semmiképp nem ismerkednék neten. szórakozóhelyen sztem lehet. de sztem bárhol lehet:) csak legyél kezdeményező:) és biztos összejön vmi kaland:) ami sokkal izgalmasabb mint k....ni.

nagyon sokan csinálják ezt.... csak nem merik felvállalni:)

2009. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Szerintem is menj disco-ba, ott bizti találsz olyan lányt akit könnyebben megkaphatsz mint egy náthát, de nagyon vigyázzzz azért, mert nem minden lány könnyű préda. Szóval jól állísd be azokat az antennákat!!!SOK SIKERT!!!
2009. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

használj óvszert!


(ui én nem vagyok könnyűvérű!!)

27/L

2009. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!