Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igazat mondhat, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazat mondhat, vagy csak engem akar becsapni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel régebb óra levelezünk facebook-on. Tegnap még tudtam neki írni, ma pedig már az adatlapját sem tudom megnézni. Letilthatott? Telefonba azt mondta, hogy nem tudja mi történhetett, mert be sem tud jelentkezni.

Egyenlőre 75 km van közöttünk, de hamarosan abba a városba költözök én is, ahol Ő tanul, így nem lesz már távkapcsolat. De mégis furcsa nekem, hogy csak úgy eltűnik az adatlapja?

Eddig úgy tudtam, hogy onnan nem lehet letörölni.

Ezt írja ki, ha megnyitom:

[link]


Állítólag Neki ezt:

[link]


Lehet Ő is feltette már a kérdést más kategóriába, mert itt "ismerkedtünk meg" :)


2011. nov. 4. 14:00
 1/2 bánomisén ***** válasza:

Szereli a francbukk az adatlapját, majd ha befejezik, akkor mindketten látni fogjátok.


Amióta átálltak az új dizájnra, egészen misztikusan működik a Fb., csinál ilyeneket. Türelem.

2011. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi csak a face szivat titeket :) Nekem újabban az ismerőseim tűnek el ilyen 1 napokra majd mint a szellem vissza térnek :D
2011. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!