Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék benne rásegíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék benne rásegíteni?

Figyelt kérdés
Na arról van szó, hogy fogadtam egy lánnyal(nagyon tetszik*-*), hogy ha káromkodik jöv.hét hétfőn(nem egy bunkó tahó) akkor ad nekem egy puszit^^. De az a helyzet, hogy hatalmas akaratereje van! XD
2011. nov. 3. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

jaaj, ez de aranyos :).

amúgy egy tipp, de nem biztos hogy bejön, de adj neki egy olyan papírt amire rá van írva, hogy: "hülye aki elolvassa!" és talán úgy válaszol. de ha a lány olyan akkor utána mindenképpen mondd el neki hogy vicc volt.

2011. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Keress egy másik lányt aki tetszik, azzal pedig fogadj arra, hogy ha az első lány nem káromkodik hétfőn, akkor kapsz tőle egy puszit. Így már nem is járhatsz rosszul.
2011. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez nagyon jó ötlet...már úgy várom a hétfőt*-*
2011. nov. 3. 20:04
 4/12 A kérdező kommentje:
2. ez nem olyan amire gondoltam de azért köszi!
2011. nov. 3. 20:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Direktbe dühítsd, tudni fogja h csak a puszi miatt van!
2011. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen ez nekem is eszembe jutott...XD
2011. nov. 5. 19:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Gondoltam! Vagy ijeszd meg.
2011. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na az ijesztés az meglesz! Köszi! :D ez vmiért nem jutott eszembe...:D
2011. nov. 5. 19:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem mondom h mindig, de én (sajnos) gyakran káromkodom ha megijesztenek! Sok sikert! :D
2011. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Talán az ijesztés menni fog...:D Majd megkérem haverom hogy ijessze meg amíg én lefoglalom:D
2011. nov. 5. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!