Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az, hogy ha egy bizonyos srácra gondolok, akkor szeretnék vele lenni, megölelni, hozzábújni?

Figyelt kérdés
Amikor találkozom vele, akkor meg olyan rossz, mert ő félénk, meg én is az vagyok. És akkor valahogyan másképp viszonyulok hozzá... miért lehet ez? Ha beszélgetünk, alig merünk egymás szemébe nézni, vagy ha én ránézek, akkor ő biztos, hogy nem néz rám... Mi lehet?
2008. márc. 18. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerelem :)

egyszer vegyél egy nagy levegőt és búj hozzá.

2008. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! Gondoltam már rá, hogy megölelem, de nem tudom hogyan viszonyulna hozzá. :)

Lehet, hogy még az előző barátnőjét szereti. :(

2008. márc. 18. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
veszteni valód viszoint nincs :) ugyhogy menjen az az ölelés :)
2008. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ne nagy nyilvánosság elött öleld meg. Valószínűleg zavarban lesz, de ha mások nem látják, akkor jobban fogja bírni.
2008. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Lehet, hogy erőt veszek magamon, és megpróbálom! ;) :) Még egyszer köszi! :)
2008. márc. 18. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, várj egy kicsit...

hívd meg először valahova. Moziba, vagy enni valamit...

ha eljön, akkor biztos, hogy érdeklődik. Megfoghatod a kezét, de talán ne ezzel kezdd: beszélgess is vele kicsit. Mesélj magadról és kérdezd őt is. Jobban kiderül öszeilletek-e egyáltalán?

Aztán úgyis el kell búcsúzni - valami csöndes és nyugodt helyen, ne feltétlenül 100 ember között: akkor megölelheted. Bár fiút nehezebb letámadni... de akkor se nagyon hirtelen és ne is erőszakosan kapd el. Legyen 1-2 másodperce közben reagálni.

Aztán a búcsúzás nyúlhat jóóóóó hosszúra is :-)

2008. ápr. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!