Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem tűnik úgy hogy "le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy hogy "le fogok maradni" valamiről?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok. Kicsit kezdek aggódni amiatt, hogy nincs egy komoly, normális párkapcsolatom már 3 éve. Félek attól, hogy már nem is lesz. Nem nagyon kapkodnak utánam a férfiak. :( Ha ismerősökkel beszélgetek, a srácok mindig azt mondják, ne aggódjak, csini vagyok, majd lesz párom, csak várjam ki. Vagy csak vigasztalásból mondják? Engem ez eléggé idegesít, hogy nem tudom, hogy találhatna rám az, akinek rám kéne találnia. Discoba, meg büdös kocsmákba sose mennék, meg már kinőttem belőle. Neten nem akarok ismerkedni, mert már próbáltam kétszer is, de sose sült ki jó belőle, rengeteg ott a link alak. Olvasok egy csomó olyat itt az oldalon, hogy a lányokat leszólítják. Ha jól belegondolok, engem még sose szólítottak le. Egyszerűen nem tudom, hol és hogyan lehetne ismerkedni. Vagy mi a baj velem?! Kezdek elkeseredni. Normális válaszokat légyszi. Köszi.
2011. okt. 31. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló gonddal küzdöm. 21 évesen ott vagyok, hogy nem volt kapcsolatom (külsőmmel semmi gond). Szórakozni nem járok, mert nem az én világom. Tartok én is attól, hogy lemaradok mindenről. Netes ismerkedés nekem se jön be, mert könnyebb mellé lehet fogni, utána győzze az ember kibeszélni magát a helyzetből. Mai rohanó világban nem tudom, hogy hol lehetne ismerkedni.

21/F

2011. okt. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én normális szórakozóhelyen (nem hangos, nem büdös) ismertem meg a páromat.
2011. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tudnám a választ nem lennék 34 évesen egyedül. A net az tényleg csak olyan "hátha esetleg" alapon megy. Akinek írok az a legritkább esetben ír vissza, bezzeg aki 36 évesen kinéz 50-nek az ír levelet magától is, abból viszont nem kérek.

Nincs nagy baráti köröm, sőt most leginkább egy kolléga, egyedül meg nem lehet állandóan kimozdulni. Nameg a hétköznapok nem erről szólnak ugyebár. A munkahelyen aki esetleg megtetszik az foglalt. Szóval én sem látom a kiutat, magas vagyok, kékszemű, nem kövér, s mégis egyhelyben topogok évek óta.

34 ffi

2011. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy. Bár én még csak 17 vagyok, mindenki azt mondja, hogy majd eljön az én időm és, még nem maradtam le semmiről.
2011. okt. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még.
2011. okt. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csajszikáim! Legyetek rámenősebbek. Ha bejön egy pasi, tessék rástartolni! Leszólitani nemigen fognak, de ha mégis, mióta születik leszólitásból normális kapcsolat? :) Kellene a halálnak olyan pasi, aki nőket szólitgat le az utcán...

Társkeresőt ne vessétek el, vannak ott normális pasik!

2011. nov. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!