Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a legnagyobb dicséret egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legnagyobb dicséret egy nőnek?

Figyelt kérdés
Ha azt mondom, hogy nála még nem láttam szebbet, annál van nagyobb elismerés?
2011. okt. 29. 17:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
60%
Neked még a fingod sem büdös!
2011. okt. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
45%

"Szerintem ne ess túlzásokba, mert gúnynak is veheti. Főleg az észre nem jó célozni, :) hacsak nem tényleg nagyon okos mert a nőknek ezzel kapcsolatban általában kisebbrendűségi érzésük van."


Igen, de csak azért, mert tudják, hogy a pasik lenézik a nőket. Csak ezért.

2011. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 szamóca.. ***** válasza:
49%
jobb vagy az ágyba mint a legjobb barátnőd
2011. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
"egy lányt fogok még rajtad kívül szeretni... a kislányunkat..." persze, ha lány lesz a gyerek. xD
2011. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 bánomisén ***** válasza:
100%
Van. Ha az eszét dicséred, és még okod is van rá, mert van neki. Egy okos nő inkább ezt szereti. Ha buta, vagy átlagos, akkor dicsérheted a külsejét is.
2011. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy kérdés amire érdemes válaszolni....

Nem az a lényeg MIT,hanem hogy MIKOR mondasz.


Ha már nyeregben vagy és más nem törné magát rajta hogy dicsérje (pl levetkőztetted már),egy nő értékelni fogja ha azt mondod neki hogy "gyönyörű vagy" vagy hogy "nagyon finom selymes a bőröd,jó illatod van",illetőleg ha ezt nem felejted el a későbbiekben sem.(Már ha hosszútávon gondolkodsz) Most ötletet adtál,írok is a barátnőmnek valamit,ha hazajön és elolvassa biztos örülni fog.A mindennapok nyűgjeiben néha szinte elfelejtem milyen sokat jelent nekem.Illetve azt hogy tudassam vele.

2011. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Az, hogy te vagy az életem értelme, és az élet nélküled nem is lenne élet, csak egy világ amiben érted epedek.

Vagy nekem egyszer azt írták, Pici szívem dobog érted, de ha neked nem, lehet, hogy többet nem dobban meg.

De igazából mostanság ne sok párkapcsolatban bókolnak... egyre elfelejtődik?! passz... Szerintem minden dicsérő szó, amin látszik, hogy szívből mondod, és úgy is gondolod akkor nagyon örülni fog.

2011. nov. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
77%
Ha tiszteled és megbecsülöd és HŰSÉGES vagy!
2011. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%

"Szebb vagy mint anyád, de ne mosolyogj geccis maradt a szád."

Ez nagy dícséret.:D

2011. nov. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
Attól függ, kapcsolat elején vagy ismerkedéskor, örülnék ha azt mondaná a férfi, hogy "szeretek veled lenni". Később jöhet a "tetszik a szemed/hajad/akármi"
2011. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!