Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet esélyem? Túl félénk lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem? Túl félénk lehet?

Figyelt kérdés
Nah szóval van 1 fiú akit a buszról ismerek már nagyon régóta tetszik. Nemrég le is szólított a buszon, elhülyéskettünk oltottuk 1mást.Nem hittm h egy ien fiú 1általán szóba áll velem.Nagyon aranyos mindig jól elvagyunk a buszon, felvettem msnre is és ott is szoktunk nagy ritkán beszélni.Elhívtam nemrég kutyát séétáltatni, de ő azt mondta h, tanulnia kell(naon fontos neki a tanulás).Múltkor a buszon nem beszéltünk, de meg jegyezte nekem, h mien csinos vagyok.Tegnap is "leszólítot"msnen és beszélgetünk minden hülyeségről és a szokásos módon ugrattuk 1mást.Aztén 1x csak meg jegyezte, h jó a képem myvippen(ahol épp puszit küldök és a kép címe, h :Szeretenéd mi? ) és mondta h van ez elöbb említett képem és h ő szeretné:D. Mondtam neki, h beszélek az érdekében és ő erremegkérdezte, h kivel és én meg miondtam, h magammal:). Utánnna sajnos mennem kellet :S. Majd ma is beszéltünk pár szót... megemlítettem neki, h beszéltem az érdekébe de ő erre szinte nem is mondott semmit. Most is alig ír ha kérdezek tőle akkor is kb. 10percre válaszol. Néha úgy élrzem, h tetszem neki, néha meg úgy mindha nem akarna rólam tudomást venni.
2008. márc. 17. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szegény pasi. :)

most gondold el, szegény vett egy nagy levegőt és végre megmerte tenni az első igazi udvarlós lépést. Erre kapott egy majd meglátjuk választ, és te leléptél. Gondolj bele, te mit éreznél.

Mondjuk még nincs veszve semmi, de ha tényleg akarod, akkor ezek után neked kell pedálozni egy kicsit. Vagy akár meglepetés szerűen adjál neki egy puszi azzal, hogy úgy döntöttél megérdemli. Jól meg fog lepődni. Viszont nyert ügyed lesz. :)

2008. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meglepiként el is küldhetnéd azt a képet neki, ha már annyira tetszik neki.
2008. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!