Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol van Budapesten olyan hely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van Budapesten olyan hely (étterem, kávézó), ahol jól lehet romantikázni?

Figyelt kérdés
Úgy értem,ilyen elszeparált részekre gondolok,ahol bizalmasan tudunk beszélgetni,nincs a szomszéd asztal a nyakunkon...:) Közben gyertyafény,lágy zene meg hasonlók...Tudtok ilyet?
2009. máj. 2. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Sirius Teaház: [link]

Itt hátul vannak kis zugok. Legalábbis régebben voltak, amikor ott voltam.


Vagy a CDFŰ: [link] , ha itt is sikerül bejutni a barlang-részbe. De itt a rendes asztalok is vannak olyan távol egymástól, és van olyan félhomály, hogy lehessen nyugodtan beszélgetni.

2009. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volna egy jó ötletem ami tuti nagyon meglepné viszont kicsit nehéz megvalósítani...tudod vannak ilyen nagy házakpl: panel, este készíts oda egy gyergyafényes facsorát és vidd őt oda fel...ott látni fogjátok a város fényeit, a csillagokatm és csak ketten lesztek...
2009. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!