Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyek el egy nőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyek el egy nőt? (14évesek vagyunk) étterem vagy pressó vagy nemtudom . Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
14 éves nő XD
2011. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
szia! énis 14 éves vagyok, szerintem annak is örülne ha elmennétek sétálni valami szép helyre de ha valami ilyen helyre akarod vinni akkor inkább moziba vmi jó kis filmre....
2011. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

nő???

még kislány

2011. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

presszó, étterem :D LoL

14 évesen menjetek egyet fagyizni, vagy séta a legközelebbi parkban...

2011. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

jovan na mindegy :)

rendben koszi :)

2011. jan. 7. 18:23
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem mozi vagy egy fagyi (hidegben forró csoki a mekiben. :D) De megteszi egy nagy séta is. :)
2011. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell semmi csicsás hely,sem étterem,sem presszó! Elég ha elviszed egy romantikus sétára a parkba, vagy le a tóra (ha van a közelben)!!! Egy nőnek elég, ha a fiúk figyelnek rájuk,udvariasak és még sok minden más. Úgy hgy szerintem a séta a nyerő ötlet!
2011. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

teahazba :) az nagyonjo hely.

13/L

2011. jan. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!