Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire hihető? Nincs időm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihető? Nincs időm?

Figyelt kérdés

Mostanság sokat ismerkedem. Mennyire hihető, hogy 24-27 éves férfiak nem akarnak kapcsolatot, mert sok a munka? Már mint szerintem mindenkinek arra van ideje amire akarja, hogy legyen. Úgy képzeljétek el, hogy pl reggel 8-tól este 7-ig dolgozik és a hétvége szabad.


Én nem értem az ilyen embereket komolyan. Egyszerűen kedvem sincs ismerkedni:(


Mit gondoltok erről?


2011. okt. 18. 18:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Reggel nyolctól este hétig? Akkor vagy saját vállalkozás vagy munkamánia, de esélyes hogy nem akar minden nap veled lenni.

Nekem is volt egy hasonló időszakom, kb. 2-3 éve, nagyon ment a cég ahol dolgozom, esténként volt hogy 11-ig melóztunk és reggel 8-kor kezdtük megint. El is vesztettem miatta a barátnőmet, nem direkt emiatt, csak ez is benne volt, hogy csak hétvégéken voltunk együtt.


Általában ha valaki akarja talál időt hét közben is, főleg ha nem vagy messze, pl. nem egy óra autóval a távolság.


25F

2011. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Őket nevezzük karrieristáknak, akik majd 35-40 évesen belerokkannak a tudatba, hogy mennyire felesleges dolgokra pocsékolták el az életüket.


A normál embernek arra van ideje, amire akarja, hogy jusson.

2011. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ez a duma burkoltan azt jelenti hogy nyitott vagy kötetlen kapcsolatot akarnak, ahogy jobban tetszik.

Vannak azért kivételek, vannak akik tényleg látástól mikulásig dolgoznak, de azok általában randizgatni se nagyon járnak.


Én személy szerint vagyok annyira erős egyéniség, hogy ha csak szexelnék a csajjal akkor megmondom neki, utálok mellé beszélni.


27F

2011. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nyitott vagy kötetlen hmm :) Nem rossz, de nem értem akkor minek a duma.
2011. okt. 18. 19:51
 15/22 anonim ***** válasza:
mindenkinek arra van ideje amire szeretné, hogy legyen! ugyanakkor a munka ebben a korban nagyon-nagyon fontos! és akkor még edzeni is kell! plusz megkímél egy csomó kiábrándító csalódástól is. nyilván jó lenne egy komoly kapcsolat, de mivel az ebben a korban levő lányok szinte alkalmatlanok a komoly kapcsolatra ezért inkább a munka és a sport!
2011. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

nalam is inkabb munka es sport. nekem se nagyon van idom egyebekre.


mar masodik honapja 12orazok :)

2011. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

én is ismerek egy fiút aki 27 éves és dettó ugyanez.

sokáig dolgozik majd hajnal 2-ig a barátaival van.

alig alszik. nagyon ritkán találkozunk. msnen beszélünk mindig amikor a munkahelyén van.

és addig nem akar komolyat amíg nem rendeződnek a dolgai, de nem tudja mikor fognak :S

2011. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ha valaki reggel 8-tol este 7-ig dolgozik, az ebedszunettel is minimum 10 ora. Ez mindenkeppen atlag feletti elvaras magyarorszagon. Ahol ennyit kell dolgozni, sanszos hogy az nem egy unatkozos, netezgetos, nyugis munkakor hanem ott teljesiteni kell. Ezutan az ember tenyleg faradt lesz es nem sok kedve van eljarni este. Direkt ismerkedni biztos nem.


Gondolom a husz alatti korosztalynak ezzel ujat mondok.

2011. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Barmok...

Tombol a válság. (Nem a világválság, csak a saját kis magyar válságunk.)

Cégek és biztosnak hitt munkahelyek szűnnek meg. Aki most elveszti az állását, nem fog újat kapni, ellenben egyből 10-en akarnak a helyébe lépni.


Higgyétek el, nem szórakoztató reggel 8-tól este 7-ig a munkahelyen csücsülni, de ha ez kell ahhoz, hogy később, 30 évesen legyen egzisztenciám, lakásom, családom, hát akkor megteszem. (Bár én elsősorban az egyetemen csücsülök 8-tól 7-ig, de azért dolgozni is kell.)


Nem poénból esek 7 után haza, hogy hajnalig tanuljak, aztán amikor már tényleg összeesek a fáradtságtól, aludjak pár órát, hogy másnap legyen erőm újra kezdeni az egészet.


Szerencsére, az én barátnőm felfogja és megérti, hogy nem tölthetem vele a napom nagyrészét. (Nem beszélve arról, hogy ő is annyit tanul, mint én.)


Remélhetőleg, 4-5 év múlva már lesz saját lakásunk, meg tudjuk teremteni a feltételeket a családalapításhoz.

De ehhez most sajnos ez kell.

2011. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon sok ember kénytelen, hogy ennyit robotoljon és elhihetitek, hogy nem jókedvükből csinálják. Egy volt osztálytársam valami gyárban szerel össze dolgokat és 12 órázik, mégis csak 8 órányi munkát fizetnek ki neki. Ha nem tetszik, akkor el lehet menni, mert van helyette 100 másik kétségbeesett ember. Amikor pedig nagy nehezen hazaér, akkor esik össze, a hétvégéket pedig érthető okokból átalussza, ami szerintem teljesen érthető.

De ha egy ilyen emberrel összejönnétek, akkor pedig az lenne a baj, hogy nem törődik veletek eleget. Persze, vannak munkamániások és karrieristák, akik szinte a munkahelyükön élnek, de azért nem kéne messzemenő következtetéseket levonni, ha valaki nagyon sokat dolgozik. Kíváncsi lennék, ha ti 12 óráznátok mennyi energiátok és kedvetek lenne egy kapcsolathoz.

2011. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!