Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire hihető? Nincs időm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihető? Nincs időm?

Figyelt kérdés

Mostanság sokat ismerkedem. Mennyire hihető, hogy 24-27 éves férfiak nem akarnak kapcsolatot, mert sok a munka? Már mint szerintem mindenkinek arra van ideje amire akarja, hogy legyen. Úgy képzeljétek el, hogy pl reggel 8-tól este 7-ig dolgozik és a hétvége szabad.


Én nem értem az ilyen embereket komolyan. Egyszerűen kedvem sincs ismerkedni:(


Mit gondoltok erről?


2011. okt. 18. 18:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Amire akarom, arra van időm:) A kérdés megvan válaszolva.
2011. okt. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Tehát ezeknek az "egyedeknek" kényelmesebb egy laza kapcsolat?
2011. okt. 18. 18:37
 3/22 anonim ***** válasza:
53%
így van, arra van idő, amire rászánom. Aki szerelmeskedés helyett inkább a munkahelyén veri a fa...át már bocsánat, olyan meg sem érdemel. elhiszem, hogy devizahitel, meg gyűjtögetni kell, de az ilyennel nem érdemes foglalkozni. MUNKAMÁNIÁSAK KÍMÉLJENEK!
2011. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha valaki igazán érdekli majd, azzal akar majd komolyabbat, aki nem mozgatja meg annyira, azzal nem.
2011. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mindegy mivel indokolja, igen, csak laza (szex)kapcsolatot akar. Mert arra azért hidd el mindnek van "ideje". Csak ez jobban hangzik. :)
2011. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen, ezt elhiszem. :) Arra mindig van idő:) Úgy érzem, hogy ez nem is kifogás náluk, hanem ők tényleg nem akarnak komolyat.
2011. okt. 18. 18:41
 7/22 anonim ***** válasza:
Idő arra van, amire rá akarja szánni az ember. Lehet, hogy a "nincs időm" csak egy kifogás, vagy nem akarnak veled szerelmi kapcsolatot.
2011. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Egy-kettő-háromnál elhiszem. De nagyon sokkal beszéltem és nem csak én. Nem tudom, lehet nekem sem kellene kapcsolat, vagy úgy lennék vele, hogy a párom úgysem értené meg, nem is várnám el tőle.
2011. okt. 18. 18:49
 9/22 anonim ***** válasza:
Aki napi 12 órát dolgozik,az este már nem akar menni sehova. Hétvégén pedig inkább pihenni akar. Vannak sokan,akik nem szórakozásból vagy pénzhajhászásból dolgoznak ennyit.
2011. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

én megértem őket...sokakat tényleg kizsigerelnek, 12 óráztatnak olyan kevésért, hogy alig él meg egy garzonban...

sokan meg azt gondolják, ha én is nyomorgok, hát kell nekem az, hogy mellettem más is szenvedjen? meg marja a fülem, hogy miért nincs több, miért ilyen szar az élet...annyi ilyen ismerősöm van. van, aki mégis vállalt partnert, és nekem panaszkodik, hogy rossz látni hogy rosszul él, akit szeret, méghozzá miatta.

van, akinek meg ereje nincs már sétákhoz, szexekhez, különböző kívánalmakhoz egy fárasztó munkanap után (tapasztalat).

van aki annyira fél a változástól, az újtól hogy azt mondja, inkább itt a kényelmes, megszokott kis életem, amit berendeztem magamnak végre egyedül, nem akarom, hogy ezt más felborítsa.

nem kell bántani azt, aki keményen dolgozik.

a kapitalizmus ilyen.

2011. okt. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!