Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi fog meg bennetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi fog meg bennetek egy fiúban/férfiben?

Figyelt kérdés
És milyen külső alapján ítéltek?Mit néztek meg rajta először?
2011. okt. 16. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Az, ha sármos. Meg olyan jópofán szemtelen. És ha izmos, de valami normális sportból szerzett természetes izma van, nem ilyen párizsi karú kondiszörny XS pólóban. Plusz ha tudja "mit kell mondani".

Na ezeket a pasikat marhára bírom. Ritkák, mint a fehér holló sajnos... :( És mekkora mázlista vagyok, hogy barátom, pont ilyen. :D

20L

2011. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Aha értem.

Szóval aki kb megfelelne de nem izmos az már kuka?

2011. okt. 16. 21:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kuka. Ha egyszer talál olyat, akivel minden stimmel és még izmos is, akkor miért érné be olyannal, aki nem izmos?
2011. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

aha.

Engem az érdekelt hogy ha nem lenne ez az barátod.Akkor össze jönnél egy nem izmos palival.Megkaptam a választ.Köszi

2011. okt. 16. 22:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem például soha nem jöttek be az izmos pasik, nem azért, mert nem találtam ilyet, volt izmos barátom, kb. két hosszú hétig. Ez ízlés kérdése. Persze, ha már valakit megszerettünk, felülírhatja a külső ideált.

Nekem a magabiztos, talpraesett, életrevaló, laza, jó humorú, gondoskodó, biztonságot nyújtó pasik tetszettek mindig, akikre fel tudok nézni és akikre nyugodtan rábízhatom magam. Külsőleg inkább a nagyobb darab, macis alkat jön be, sötét haj, sötét szem, de nem feltétlenül ez a lényeg, volt, hogy másabb típus tetszett meg a belső tulajdonságai alapján.

2011. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem azok jönnek be nagyon, akik okosak, izmosak, de legalább ne legyenek görnyedt giliszták, sportolnak és oda mernek jönni hozzám, de nem nagyképu". Ezek a fontosak. 17/L
2011. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egy jókötésu" pasinak nem lehet ellenállni:)
2011. okt. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát megfog, ha figyel rám, ha udvarias, ha értelmes. ha van benne valami "rossz" valami komisz.

természetesen mielőtt meglátok valakit nem ismerem, de mindenből meg lehet állapítani (mozgás, hang, hanglejtés, mozdulatok) , így az első néhány pillanatban a kisugárzás alapján ítélek. pillantások, stb. itt a határozottság, férfiasság, magabiztosság de nem önteltség) jön be.

a száraz külsőről pedig annyit h taszítanak a divatos fiúk, öltözködésben az egyszerűséget kedvelem.

180 centi alatt ritkán jön számításba valaki, mert én is kb. annyi vagyok, emelett taszít még a szemüveg, a nagyon rövid/kopasz hajviselet, fülbevaló.

bejön ha valaki szálkás, izmos, de ne legyen túl izmos.

2011. okt. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

igen még annyi hogy olyan pasi kell aki tud irányítani, akire felnézhetek, ahol "ő a főnök", tudja mit akar, határozott, erényes.

tehát ne nekem kelljen megmondani mi legyen, stb, irányítson, vezessen, és ott vegyem észre magam hogy szerelmes lettem belé..

2011. okt. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki belső tulajdonságokat ír, az nem őszinte. Kisugárzás pedig nem létezik.
2011. okt. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!