Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Köszöntem neki és nem köszönt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köszöntem neki és nem köszönt vissza. Miért?

Figyelt kérdés
A suliból tetszik egy fiú, 2 évvel idősebb tőlem. Megtaláltam őt facen, bejelöltem, visszaigazolt, és felvettem őt msn-re. Beszéltünk msn-en egyik este órákig, rendes volt stb. mondtam neki hogy ha a suliban találkozunk akkor köszönök neki hogy tudja meg hogy ki vagyok (mondjuk volt rólam kép). Amikor megláttam a suliban köszöntem neki hogy szia erre rám nézett és ment tovább. Ma írtam neki hogy miért nem köszönt vissza és azt mondta hogy nem tudta hogy neki köszöntem. Ez igaz lehet vagy nem tetszem neki?
2011. okt. 12. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy, ezért úgy tesz, mintha nem ismerne.
2011. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz lehet, de ha egy srác nem érdeklődik utánad pl facen vagy haveroktól sokat nem akarhat tőled, úgyhogy ne fantáziálj róla.
2011. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első megírta a választ.
2011. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

miért olyan hihetetlen a sztori? én sem szoktam ismeretlenekkel foglalkozni az utcán.

arra a lehetőségre nem gondoltál, hogy azért nem köszönt vissza mert azt hitte hogy nem neki köszöntél mert olyannyira szép vagy?

2011. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mert a nyuszika szőrös és ha tolla volna repülne.
2011. okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!