Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől néznek ki a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől néznek ki a lányok 15-16 évesen 18-19 évesnek?

Figyelt kérdés

Egy némelyik simán kinéz 18-19 évesnek, és mikor megkérdezem, kiderül, hogy csak 15-16 évesek.

Ezt hogy csinálják?


2011. okt. 7. 14:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
(csak mert hogy milyen ótvar)
2011. okt. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én például 16 éves vagyok és 19nek nézek ki. Akik előttem írtak azoknak csak részben van igazuk. Én sminkelem magam de nem rakok magamra egy kilót hanem csak egy kicsit, a melltartó dolog az hülyeség. Nekem szép melleim vannak és nem hordok pusáp-pot szóval ez néha butaság...Nem cigizek, nem drogozok és nem is iszok. Nem járok bulizni és normálisan öltözködök. Csupán az arcom, a magasságom(mert 180cm vagyok) téveszti meg az embereket. És sajna nekem ez néha probléma mert ha valakivel megismerkedek, és elárulom a korom akkor csak tátott szájjal néznek rám. :/ Meg azonnal elítélnek, hogy én egy hülye kis buta fiatal lány vagyok, pedig igen okos és értelmes vagyok. Az mellékes hogy fiatal :) na remélem tudtam segíteni :)
2011. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!