Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, bejön nektek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejön nektek az ilyen külsejű férfi?

Figyelt kérdés

Nektek bejön ezeken a képeken szereplő srác testalkata? :)

Ha nem akkor miért nem, és milyen jön be inkább nektek?


[link]


2011. okt. 6. 15:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Igen, de akkor neked is a sportosabb külső tetszik!

Azt például nem bírom ha valaki túl brutálisan izmos az már nem szép, ezért is írtam hogy nálam a Jason-i külső a nyerő! De Alcide, meg Eric se kutya. Ericbe az a kemény, hogy iszonyat magas, és ahhoz képest is ilyen izmos..


Az a jó ha valakin látszik hogy törődik magával, és egészséges!

2011. okt. 9. 00:44
 12/22 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem jön be, meg is mondom,hogy miért:

1.Szőke

2.Nyálas külsejű

Férfi ideálom:

Testalkat:Magas

Arc:Markáns,fekete sötét borosta,sötét haj,sötét szemöldök(Nem cigány)

Stílus: Ne legyen se nyálas,se divatb*zi.Legyen igazi férfi,és ne olyan aki mellett én állok ki.


Gyűlölöm a mai divatot követő "páwa" kisfiúkat...


Nem a külső a minden,de idővel majd rájössz.Engem jobban motivál,ha 1 férfival eltudok beszélgetni normálisan,értelmesen és megtudok jelenni vele bármely társaságba,mer nem éget le szó szerint a butaságával és az üresfejűségével.


..Egy igazi nő :)

2011. okt. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Értelek, akkor neked a 22:51-es válaszoló második képen szereplő pasihoz hasonlóak jönnek be.


Értem a szempontjaidat, ízlések és pofonok, de nyálas testűnek semmikép se nevezném, oké hogy ránézésre az a jófiús kinézetű, helyes, srác de szerintem egyáltalán nem a nyálas kategória a srác. Semmi lenyalt, vagy belőtt idióta séró, a teste szép sportos, nem az a csak magamutogatós kondis típus, hanem látszik hogy élvezi is a sportolást és sokféle dolgot csinálhat. fitt a megjelenése, ez nem értem miért lenne gáz, én egyáltalán nem tartom például helyesnek hogy egyes nők adják a lóvat a pasijuk alá, hogy nyugodtan eresszek sörhasat, mert az olyan férfias, az én szememben az a férfias ha valakin látszik hogy nem lusta és karban tarja magát!


De ez csak az én véleményem.. különbözőek vagyunk

2011. okt. 10. 18:53
 14/22 anonim ***** válasza:

cukipofa megdughatna


SP voltam sziasztok csajszik

2011. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

nekem úgy alapból nem jön be. a teste nem rossz de nem igazán,a feje egyáltalán nem tetszik (talán ha barna vagy fekete haja lenne) a stílusa az meg mégannyira sem tetszik.

nekem a keleties vonású pasik jönnek be inkább (törökök,arabok)

2011. okt. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok ,de annak ellenére szerintem nagyon helyes srác ,néha nagyokat nézek milyen kanos.


(Nem vagyok homi)

2011. okt. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
bocsi nekem nem jön be,MERT NEM A TIPUSOM ÉS KANCSAL.
2011. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Értem, no para


De igazából a kérdés a testalkatra szól, nem a ruházat, arc,

Van aki a nagyizmos pasikat szereti, van aki a mackósat, van aki az átlagosat, van aki a vékonyabb srácokat.

Ennek a fickónak baromi kisportolt teste van, de nem olyan baromi nagy izmokkal, látszik hogy rengeteget sportol, és nem az a kondi/tömegnövelőhöz típus.

Ez a szálkás, edzett testalkat ami a kérdés hogy bejön e?

2011. nov. 18. 13:52
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem. Én a sötéthajú őszes, férfias, idősebb férfiakra bukom.

Akik mackósak, lehetőleg.

Ez a srác szöges ellentéte az elképzeléseimnek :D

2011. nov. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. Testalkatra pont az esetem :D
2011. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!