Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most hajt rám? És ha igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Most hajt rám? És ha igen hogyan magyaráznatnám el neki, hogy ne sináljon hülyeséget?

Figyelt kérdés
Egy lány pár hete rámírt hogy el szeretne jönni, hogy érdeklődjön a sulimról, mert hogy ő is abba a suliba szeretne íratkozni ahová én, ez még rendben is van, de csak az elején beszélgettünk a suliról ezután jóval személyesebb témyákra tért ki. Még ez se gond, kiváncsi, elkönyveltem magamnak így. Ezek után szinte minden hétvégén beszéltünk, nem élőben de az esetek nagy töbségében ő írt rám. Ez már kezdett gyanússá válni. De ez a mult heti ügy teljesen összezevart elhívott hozzájuk (a szülei is othon lesznek) meg megkért hogy vasárnap menjünk el együtt vásárolni csak mi ketten.
2011. szept. 30. 20:19
 1/7 A mindenható ***** válasza:
Öregem! Rendezkedik hejlyeted a csaj, ez jó!! Nem sokára meg is sexualizálhatod :D
2011. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, de ott abökkenő hogy a láby 13-14 én meg 17 vagyok, ha összejönnék vele egy beteg állat lennék, és mivel öt sem akarom megalázni ezzel ezért mondtam hogy hülyeséget csinál ha össze akar jönni velem.
2011. szept. 30. 20:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Lány* bocsánat
2011. szept. 30. 20:30
 4/7 A mindenható ***** válasza:
Akkor küld el! magyarázd el neki hogy még fiatal hozzád! majd pár év múlva!
2011. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az ilyen fiatal lánykák szeretik az idösebbek társaságát:D

De ez csak ideiglenes, ha meg a kor a probléma 14 már nem rossz, ha mégis akkor majd belenő.

2011. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pedomaci beájulna
2011. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak haverkodni akar, bár ez elég naív kijelentés.
2011. szept. 30. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!