Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit él át az a férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit él át az a férfi, aki egész életében csak a nők barátzónájába esik bele?

Figyelt kérdés
Amikor már nincs remény.
2011. szept. 30. 20:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

na,erre írtam,hogy ez már a nemek közötti barátság.

de a barátzóna meg azt jelzi,hogy addig tökölt,mulyáskodott,hogy pöc-sös barátnő státuszba került,ami viszont egyértelműen megalázó pozíció,ha vállalja.

2011. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

ma 21:21


Dehogynem.A témátok 80%-a csak arról szól hogy az ismerősi körötökben ki-kivel baszik,meg hasonló zagyvaságok.Persze minden magasztosabb téma már untat titeket.Olyanokról témákhoz mint a sport,politika,pc-s játékok,autók,tudományok hozzá se tudtok szólni.


Meg különben is teljesen felesleges egy lánnyal barátkozni.Az igaz barátság egy olyan dolog ami egy életre szól.Egy lány pedig egyszer felnő,nő lesz,lesz egy férje meg gyerekei,és ezek után a férje nem hiszem hogy jó néven fogja venni ha a felesége éppen a fiú barátjával találkozgat.Abból otthoni csetepaté lesz.A nő pedig ha a családja és a fiú barátja között kell választania akkor a családját fogja választani.A fiú barát meg hoppon marad.

2011. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

jaértem.

hát ez mondjuk igaz. de nekem töketlenkedő srácok barátnak se kellenek. :)

szóval nincsen friend zone-om.

2011. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Remény elvileg mindig van, de nehéz ezt észben tartani amikor 100-ik próbálkozás is kudarcba fulladt. Én most döntöttem el az eddiginél is jobban leszarom a nőket, egy újabb visszautasítás után. Meg nők elleni szurkálódó poénokkal palástolom valójában mennyire szenvedek.
2011. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
22:05 Én dettó, nem is próbálkozom már lányoknál. Felesleges, úgyis visszautasítanak.
2011. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:04


Kb. 10 éves korom óta játszottam mmoRPG-kkel és FPS játékokkal.

Oldalról megmondom bármilyen autóról, hogy milyen.

Tisztában vagyok a politikai helyzettel.

Nézek forma1et, focit, néha pankrációt, kung-fuzok.


Ne általánosíts, könyörgöm.

2011. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

22:04 vagyok.


"Kb. 10 éves korom óta játszottam mmoRPG-kkel és FPS játékokkal.

Oldalról megmondom bármilyen autóról, hogy milyen.

Tisztában vagyok a politikai helyzettel.

Nézek forma1et, focit, néha pankrációt, kung-fuzok."


Most szombaton tartsuk az esküvőt vagy ráér jövőhéten is?

Najó csak vicceltem....:)


Jó persze kivételek mindig vannak,a nők között is.De azt el kell ismerned hogy nagy általánosságba tényleg úgy van ahogy azt leírtam.Legalább is nkem ezek a tapasztalataim.

2011. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Rossz helyen próbálkozol. :) Rengeteg lányt ismerek, akiknek van önálló véleményük fontos dolgokról. :)


Én a 2 fiútesó miatt vagyok eléggé fiús gondolkodásmódban mondjuk

2011. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

kung-fu?:)

mostanában eléggé divatos lett.

had kérdezzem már meg,hogy van küzdelem az edzéseken,vagy csak fogásokat vesztek,páros gyakorlatoztok?

2011. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

nem divatból csinálom, apám meg egyik bátyám kung-fuzik :)

shaolin kung-fut tanulok, abban csak forma illetve fegyver van, mivel a mesterünk úgy gondolja, hogy lányoknak nem kéne verekedni.

2011. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!