Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közelítsek felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek felé?

Figyelt kérdés

Egy újpesti szakközépiskolába járok. Van egy lány ott akibe már 9. óta bele vagyok zúgva. Nem azért mert hogy "álmaim nője pont így néz ki" meg ilyenek, hanem azért mert a stílusa egyből megfogott. Eszes, kedves, visszafogott, néha kicsit visszahúzódó/csendes de nem egy magába zuhant ember. Aranyos, punk-rocker lány. Mindemellett még jó humora is van. Nagy nehezen kiderítettem(nem úgy kell érteni hogy követtem hegyen-völgyön kereesztül, csak az internyet csodája) hogy kb miket szeret. Kiderült hogy elég sokban hasonlítunk. Pl. ugyanazokat a zenéket szeretjük.

Na már most az a probléma hogy még sosem randiztam, de még csak nem is csókolóztam, barátnőm se sűrűn volt csak egy rövidebb kapcsolat amikor nyaraltam. Elég félénk vagyok ha szemtől-szemben kell egy lányhoz odamennem, de ha egy társaságban vagyunk akkor folytonosan és spontán megy minden és nem aggódok semmin. Sajnos csak a suliban futok vele össze és akkor se gyakran. Nem sokat beszélgettem vele eddig, csak amikor pár osztálytársával volt akiket én is ismerek.

18/f


2011. szept. 28. 19:40
 1/10 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=6yqicxzEAx8

Szerintem ezzel mindent elmondtam..:D

2011. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ha segíteni nem is segített de legalább elmosolyodtam.
2011. szept. 29. 06:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem írd össze egy papírlapra, hogy mit szeretsz benne és csempészd bele a táskájába telefonszámmal ellátva és akkor nem ciki.

Szorítok, hogy összejöjjetek, majd hívj meg az esküvőtökre is! Mert nincs jobb mint az ingyen pia meg a kaja.

Na hajrá!

2011. szept. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
gyalog! közelisd meg! ha nem jön be hajcs rà kocsival!
2011. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha személyesen még bátortalan vagy közeledni, jelöld be közösségi oldalon, majd írj neki levelet, érdeklődj felőle, írj a zenéről, amit mindketten szerettek :)

A többi meg alakul. Egyre több levél, utána lehet személyes talin bátrabb lennél.


Sok sikert.

2011. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
exponenciális függvény alakú útvonalon négyzetgyökösen gyorsuló mozgással
2011. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

2. Még nem vagyok ninja :/

3. és 5. Azt hittem a kicsit cikk-cakkozó de tűrhetően lineáris útvonal jó lesz.

4. Ez például egy faja kis ötlet. Ideje felregisztrálni a pofakönyvre.

2011. szept. 30. 20:11
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok! Hajrá!Drukkolok.:)
2011. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg . : Ki nem ugrál szar újpesti hejj hejj.
2011. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Matekból meg hármas.
2011. szept. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!