Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, milyen arcszőrzet jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, milyen arcszőrzet jön be pasikon?

Figyelt kérdés
ápolt, rövid bajusz és száj alatti szakáll?
2011. szept. 24. 22:44
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
de csak ha jól áll neki akkor borosta.Ha nem akkor semmi
2012. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
borosta :D
2012. okt. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Bajusz, körszakál
2012. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

bejön a kecskeszakáll ,meg a borosta is :)

22 N

2012. nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Pontos megnevezéseket nem tudok, de vagy legyen szép sima bőre szóval ne legyen semmilyen, vagy ha jól áll neki, akkor max ennyi:

[link]

2013. jún. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
bajusz :3
2013. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
nekem speciel a borosta nagyon bejön, de például egy szőke pasin az elég furcsán néz ki.. nem igazán vagyok bajusz párti :)
2013. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Ezt így szerintem nem lehet meg mondani... Mindenkinek más. Én pl, évekig utáltam, még a pici szakállt is. Aztán meg mikor meg érintettem egy másikat, az má puhább szörzet volt, és nem is utáltam annyira. Ma az ilyen kis, puha finom szörzetet az arcon! kifelyezetten imádom :))
2013. júl. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

A férjemnek pl a borosta nagyon jól áll, szeretem is... Csak bizonyos kényeztetésnél sajna szúr , és oda kell figyelnie.

Ő utál borotválkozni, ezért kb havonta egyszer kérem meg rá. Amikor a borostából már szakáll lenne.

Az sem zavar ha frissen borotvált az arca, viszont olyankor nagyon kisfiús:) ami azért zavar csak, mert így is öregebb vagyok nála több mint 3 évvel...de az is jól áll neki.


A legjobb kombi nála a borosta, és a 2centis haj:)én szoktam nyírni:)


27/N

2013. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
pfúj...sztem undorító ha egy pasinak bajusza/szakálla van!
2013. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!