Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz a nőknek, ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz a nőknek, ha nem vagyok bunyóhím?

Figyelt kérdés
eddig mindent békésen sikerült elintéznem bármilyen téren
2011. szept. 22. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hát nemtudom,velem ge..tek,nemhagytam magam akkor még énvoltam az elmebeteg,persze ha hagytam magam,akkorse voltam jó.
2011. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha verekszel agressziv állat vagy. Ha megbeszéled a dolgot puhány leszel és nem állsz ki érte. Légy önmagad az a lényeg.
2011. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Most akkor melyiknek jobb lenni? Melyik a legkisebb rossz?
2011. szept. 22. 17:52
 4/15 anonim ***** válasza:
inkább a bunyós, mert ha egy csajjal sétálsz belétek kötnek jobbaz ha megvered minthogy megerőszakolja a barátnődet
2011. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A kisebb rosz az, ha önmagad vagy, a jó probléma megoldó, megbeszélő képességeddel, de azért tanulj meg verekedni és járj gyúrni. Lesznek olyan esetek amikor az előbbi nem segit.
2011. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A kettő között. Ha belétek kötnek, kapj elő egy pisztolyt és lődd agyon őket. Nem verekedtél, de mégis kiálltál magadért.
2011. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ,nekem ilyen problémáim nincsenek én szimplán lelövöm az ellenségeimet. :P

Ha Ha Ha.

2011. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Helló, próbáld békésen intézni a dolgokat de ha elfajul (pl anyudat szidják, téged szidnak stb.) akkor illik leosztani egy-két salátát. Ha a csaj megharagszik rád, az önbecsülésed akkor sem sérül.
2011. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Lelőtték a poénomat ...

Te is ellenségem lettél??:P

Amúgy tény mi tény hogy aki odamegy hozzád hogy beléd kössön akkor annak nem tudsz nagyon magyarázni. 70/30 az esélye hogy kidumálod magad még ha nagy dumás vagy is.

Hiszen ha belegondolsz már úgy megy oda ozzád a másik fél hogy tudja mit akar miért indult el feléd.

Esetleg ha nem akarsz verekedni ,pszichológiai hadviseléssel is indíthatsz... néha az is beválik..

Pl mondod a krapeknek hogy pont őt kerested.. ,Na ezen meg fog lepődni. :D Mert hogy a haverjaid szét akarják csapni a fejét. Erre pislogni fog.. Ha tovább értetlenkedik meg beszólsz neki keményen és előveszed a telódat és megkéred türelmét hogy várjon már míg felhívsz valakit. utána már mindegy... Ha azt kérdi hogy a jardokat hívod e csak nevesd ki... Ezzel tutira elskerázik az összes értetlenkedő köccs..

2011. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
dehogy gáz. egy ilyen férfi mellett békésebb az élet.
2011. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!