Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol gyakorolhatom a randizást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol gyakorolhatom a randizást?

Figyelt kérdés

Gyakorolnom kéne a randizást.:) Sajnos a nőkkel való kapcsolat terén nem jól áll a szénám, valószínűleg mert világ életemben fiútársaságban 'kellett lennem' (középsuli, egyetem, munkahely), és nem szoktam hozzá. Bonyolítja a dolgot, hogy ha egy nő nem szimpatikus külsőleg, akkor nincs probléma, de ha igen, akkor nem nagyon tudom mit mondjak/csináljak, zavarba jövök. És szeretnék lépni ez ügyben, erre pedig a legjobb a gyakorlás. Lehet hülye ötlet, de ezúton felhívást intézek olyan 18 és 30 közötti budapesti hölgyek felé, akik egy fagyimeghívásért (de ha csokira esküszöl, megalkudhatunk ;)) cserébe hajlandóak lennének egy órácskát elbeszélgetni velem valahol a városban, természetesen publikus helyen, mielőtt valami horrorisztikusat látnátok bele. :)

Bővebb infókat privátban szolgáltatok, ki vagyok, milyen vagyok stb, legyen elég annyi, hogy 27 éves, diplomás, kedvesrendesnormális meg mindenféle férfiú vagyok, általában jól szokták érezni magukat az emberek velem.:)

Ami nem vagyok: partiarc, drogos, alkoholista, perverz, pedofil és a többi torzszülemény, tehát ilyen és hasonló típusokhoz vonzódó hölgyek kérem kerüljenek.:)


Így hirtelen ennyi, ha van még kérdés, válaszolok.


2011. szept. 19. 20:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha esetleg idetévedne egy lány aki gyakorolna, csak szóljon;)
2011. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!