Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha definiálnod kéne a randizás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha definiálnod kéne a randizást, mit mondanál?

Figyelt kérdés
A minap találkoztam egy fiúval, és utóbb kiderült, hogy ő randinak tekintette ezt a találkozót, míg én egy egyszerű haverkodásnak. Ebből alakult ki egy kisebb eszmefuttatás, hogy mit nevezünk, tartunk randinak.
2010. aug. 2. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

randevú

Találka, légyott. Származékai: randevúzik, randi.

A francia rendez-vous (megbeszélt találkozás) átvétele német közvetítéssel, az eredeti kiejtésnek megfelelő formában.

2010. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt a találkozót, ami kimondottan (vagy legalábbis céltudatosan) azért esik meg, hogy kiderüljön, a két ember összeillik-e. Tehát egy randin ideális esetben mindketten tudják, hogy a másiknak felkeltették az érdeklődését és áttérhetnek a második fázisra, az ismerkedésre.
2010. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a randizás klasszikus értelemben a következő:

Két olyan ember találkozása -egy elöre megbeszélt időpontban és helyen- akik között szexuális, és/vagy párkapcsolat van, vagy ezen találkozóktól remélik hogy ez ki fog alakulni közöttük.

2010. aug. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A randi egy előre megbeszélt találkozó ismerkedés céljából.Szerintem sok esetben ha egy fiú elhív egy lányt valahová, hogy találkozzanak 2esben az randinak számít.Kivéve ha ezer éve ismerik egymást és tudják hohy csak haveri találkozás.Szerintem ezt lehet érezni, hogy randi céljából hív-e el vagy sem.Ha nem tiszta a helyzet akkor meg kérdezz rá, hogy ez randi lenne-e.A randizás szerintem egy jó dolog, bár ha tudom hogy nem szeretnék az illetőtől semmit akkor nemet mondok rá.
2010. aug. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nemrég én is voltam ilyen helyzetben, csak a másik oldalról, mert fiú vagyok. Lehet, hogy veled "randiztam"? Móni, te vagy az? :D
2010. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A randizás két ember előre megbeszélt találkája, mely azért valósul meg, mert a felek érdeklődést mutatnak a másik iránt.
2010. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez vicces, de nem Móninak hívnak :)

Még várok válaszokat, nagyon kíváncsi vagyok, ki mit tekint randinak!

2010. aug. 2. 17:38
 8/9 anonim ***** válasza:

A randi számomra:

Két ember találkozója ismerkedési, kapcsolatteremtési célból. A kapcsolat lehet romantikus vagy csak szexuális, de semmiképp nem baráti. Az ember azzal megy randira, akivel jóval többet is el tud képzelni, mint barátságot. Persze a fogalmat használják tréfásan baráti találkozókra is, monjuk ezt én írásban inkább "randi"-ként említeném. Pl: "randim" lesz a dokimmal.

2010. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Randi: Esztek egyet aztán mentek az ágyba:D
2010. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!