Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok egy olyan lánnyal, aki rendőr?

Figyelt kérdés
Nem a bűnügyis kategória,hanem közrendvédelmi járőr például.Egyenruhás,éjszakázós.Persze nőiesen öltözködik,a hétköznapokon úgymond ˝semmi nem látszik rajta˝,ápolt,ad a külsejére,sminkel,szoláriumba,stb. jár-persze emellett azért művelt és van tartása is,de semmiképpen nem férfias.El tud titeket ijeszteni az a puszta tény,hogy egy fegyveres testületnél dolgozik a barátnőtök?
2011. szept. 18. 15:11
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem. A mai egyenruhások rendkívül primitív, ostoba tahók, akik csak arra képesek, hogy békés polgárokat lakoltassanak ki a lakásukból, vagy trafipaxozzanak, de ha meglátnak egy cigányt, sírva elszaladnak és csak azokkal van nagy pofájuk, akiktől nem kell tartani.

Ha meglátok egy rendőrt, nem az jut eszembe, hogy egy hatósági személy, aki meg tudna védeni és akihez segítségért fordulhatok.

A másik meg, ki tudja, hogy egy szakítás után, hogyan élne vissza a hatalmával.

2011. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
76% ez most vagy kollegalitás,vagy irónia. :D Ha az előbbi,akkor maximálisan benne vagyok. :D
2011. szept. 18. 15:54
 33/37 anonim ***** válasza:
Abszolút nem irónia, nekem eszembe sem jutott, de most hogy mondod, tényleg az is lehetett volna :D
2011. szept. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
64%-os,tudtam,hogy előbb-utóbb egy ilyen vélemény is érkezik,bár nem értek egyet,köszönöm,hogy megosztottad velem a véleményed.
2011. szept. 18. 15:57
 35/37 anonim ***** válasza:

Nagyon bejönnek az egyenruhás nők.

22F

2011. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

KEdves Kérdező! Mindíg voltak, és lesznek ilyen emberek, akiknek fogalmuk sincs a dolgokról, de magyarázi viszont nagyon jól tudnak :D Pont az ilyen emberek véleményét kell elengedni a füled mellett!


Amúgy igen, járnék... én is rendőrnek tanulok, és ha minden jól megy közrendvédelmisek leszünk mi is eleinte :)

Mi 12-24-12-18-as munkaidőben fogunk dolgozni (elvileg), ami azt jelenti, hogy 12 óra szolgálat, a köv. 12 óra szabad, ezt követően 12 óra éjszakai szolg., majd a köv, 48 óüra szabad, aztán kezdődik elölről.

2011. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
12-24-12-48 *
2011. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!