Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Eddig még egyszersem voltam szerelmes. Egyszer-kétszer megtetszett egy fiú, de amint komolyabbra fordult a helyzet, elkezdtem benne keresni a hibákat. Akaratlanul. És természetesen mindig találtam valamit. (Mivel senkisem tökéletes, ahogy én sem.. plusz én önbizalomhiányban is szenvedek.)


Viszont kb. egy hónapja jött egy fiú, akiről azt hittem változtatni tud ezen az "átkon". Az első napokban nagyon jó volt vele. Ráadásul jól is néz ki, szóval a külsejére se lehet panaszom. Odáig voltam érte. És mint kiderült, ő is értem, így megbeszéltük, hogy találkozgatunk. Örültem, hogy benne végre nem keresem a hibákat! Összejöttünk. Mivel nekem nem volt még komolyabb kapcsolatom, mondta, hogy haladhatunk az én tempómban. Ez még jobban tetszett benne. Tudtam, hogy nem vagyok belé szerelmes, csak nagyon kedvelem. És abban is biztos voltam, hogy igen, pár hét után komolyan belészerethetek. Azonban nem így történt... Nem sokkal később azon vettem észre magam, hogy nem érzem már olyan jól vele, mint az elején. A találkozónkat sem várom már, mert unalmasak. (Félreértés ne essék, ezzel nem őt hibáztatom!) Talán ez is "segített" előhozni azokat a régi érzéseket. Na meg az is, hogy mindenki beleszólt a kapcsolatunkba, hogy miért haladunk ilyen lassan. (pl. Miért nem írok neki mindennap smst, miért nem alszom nála 1 hónap után, stb)Konkrétan megvádoltak, hogy én nem is szeretem. ÉS ez kételyeket ébresztett fel bennem. Rengeteget sírtam ez miatt. Rájöttem, hogy nekem ez nem hiányzik. És úgy érzem, én erre még nem állok készen lelkileg.

Nagyon kedves fiú, szóval nem szeretném, ha miattam szenvedne. Nem akarom húzni az agyát, mert nem ezt érdemli.


Ti mit ajánlotok? Várjak még a szakítással, hátha jobb lesz? Vagy vessek véget az egésznek?


18/L


2011. szept. 17. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha így érzed, akkor ne szórakozz vele, mert annál szerintem jobban kedveled, mintsem hogy magadhoz láncold.
2011. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
várj leheth még megteccik
2011. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még felnőtt nőként se lennék együtt olyannal, akiben csak a hibákat keresem és nyilvánvalóan nem érzek vonzalmat. Egyébként rengeteg időd van még szerelmesnek lenni, ezt kár kierőszakolnod magadból, mert ez soha nem megy gombnyomásra. Akkor fog lecsapni rád, mikor a legkevésbé várnád. Én 23 éves koromban voltam először IGAZÁN szerelmes, amikor a hibáival meg a rossz tulajdonságaival együtt imádtam valakit.
2011. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Walk With Me ***** válasza:

Nem értem, hogy miért jöttök össze, amíg nem vagytok szerelmesek? Kedvelni annyi, de annyi embert lehet, ez még nem ok atta, hogy járjatok. Teljesen felesleges...


Nem könnyű társat találni. Ismerkedj, aztán ha tényleg igazán ismered a másikat, (akkor már látod a hibáit, nem kell majd keresni :)) és úgy is beleszeretsz, akkor járjatok.

2011. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg jól látod, hogy nagyon nem fair dolog olyannal együtt lenni, akit nem vagyunk képesek szeretni. A pasi már lehet, hogy tisztára belédzúgott. Ha még tovább húzod ezt a dolgot, hatalmas sebet üthetsz a szívén!
2011. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben igazatok van. Köszönöm szépen a válaszokat! Bár még lenne egy kérdésem.

Hogyan mondjam meg neki? Félek, hogy nem fogja megérteni. Mert amikor beszéltük, hogy az én tempómban haladunk, azt mondta, hogy inkább szenved, és vár, mintsemhogy szakítsunk. :(

Ajj.. nagyon kedves. És én ezt nem szeretném kihasználni.

2011. szept. 17. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Elé állsz, és megmondod neki, hogy sajnos neked nincsenek olyan érzéseid, hogy folytatni tudd ezt a kapcsolatot és nem is lesznek. Biztos magát fogja okolni, de nyugtasd meg, hogy ez nem miatta van, ez az érzés belőled származik. Meg fogod bántani, ezt nem lehet elkerülni, de muszáj korrektnek lenned, mert tudod a fagyi visszanyal és te is visszakaphatod ezt még mástól...:S
2011. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, én tudom milyen érzés ha egy lány ellök magától, és senkinek senkinek kívánom. Bár abban igaza van a többieknek, hogy jobb az elején ezt megmondani, mert ha később sem érzel iránta semmit, akkor lehet, hogy sosem fogja kiheverni. Ha bitos vagy magadban, akkor inkább most szakíts vele(néha megesik hogy akkor ébred rá valakinek vagy valaminek a fontosságára amíg el nem veszíti).
2011. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!