Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 15-16 éves csajoknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 15-16 éves csajoknak miért kellenek a (z általában elérhetetlen) plátói szerelmek? Pl. Ilyen 18 év körüliek? És miért nem veszik észre a velük egy idős srácokat akiknél lenne esélyük?

Figyelt kérdés

Bocsi ez több kérdés de összefügg.

Kíváncsi lennék erre,mert én úgy mondd a "velük egy korú" srác kategóriába tartozom.És nem értem miért kell a nyálcsorgatás =S


2009. ápr. 22. 23:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

7:52-es: ez hülyeség. mivel most 19 vagy és 18 éves volt a pasid, ami azt jelenti, hogy szerinted ő sem akart komolyabb kapcsolatot. Ne predikaljunk mar anelkul h megfogalmaznad mit akarsz.


A kérdésre a válasz teljesen egyszerű nem érettség meg anyám fasza hülyeségek. Hanem egyszerűen egy 18 éves lány cikinek érezné a barátnői előtt hogy 16 éves pasija van, mégha felőle mehetne is a dolog. Nem sok mindent tudsz tenni ez kialakult, viszont egy 2 évvel idősebb pasival tud nagyzolni, hogy húú látjátok én az ilyen pasiknak is kellek stb... Nekünk fiúknak meg igazából ugyan mind1 az a +- 3-5 év.

2009. ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%
Az én tapasztalataim:Igen a csajoknak ebben a korban idősebb pasi kell,és általában meg is kapják amit akarnak.Egyrészt azért nem kell az egykorú mert igen,a fiuk ebben a korban kevésbé érettek mint a lányok,másrészt tényleg van abban valami hogy egy csaj szeret felnézni az idősebb pasira,van autó,lehet menni jobbra balra,a barátnőket megöli a féltékenység,stb.Könnyebben beleszeretnek ezekbe az ideálokba.14 évesekkel azért ne nagyon kezdjél,mert a végén még lecsuknak:) A csajok olyan 23 év körül adják 'lejjebb'az igényeiket már ami a korkülönbséget illeti,neki nekem a sok fiu ismerősömnek az első komolyabb barátnője idősebb csaj volt.Azért szerintem ne add fel a keresgéléstvan pár olyan csaj akinek jó a saját korosztálya is.
2009. ápr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem semmi plátói nincs abban, ha egy 15-16 éves lány 18 éves sráccal akar összejönni. Általában amúgy is van 1-2 év korkülönbség a fiú javára. Én 15-16 évesen sose csorgattam a nyálam, mert nem volt elérhetetlen :)

Volt velem egykorú barátom is, 14 évesen volt az első pasim, na mondjuk ő pont 18 volt, 15 évesen meg 3 hónapig jártam egy szintén 15 éves sráccal, utána 16 éves barátom volt. És kb. 15 éves korom vége felé jöttem össze valakivel, akinek az életkora ki fogja verni a biztosítékot sokaknál, ugyanis ő akkor volt 31 éves. És 4 évig együtt voltunk. Nagyon jó kapcsolatunk volt. Bár azt hiszem, ha más mondaná ugyan ezt, én magam se hinném el, de ő valahogy olyan volt... Nem is tudom, szóval zenész, ami szerintem sokmindent elárul, nem volt az a túl komoly ember, hiszen minden hétvégén zenélt, csupa tinik meg fiatalok között volt mindig, de azért mégis komolyabb volt, mint a korosztályom, és több élettapasztalata volt, számomra ez volt a vonzó. Amúgy nem azért jöttünk össze, mert ő egy ilyen kedvenc zenészem volt vagy ilyesmi és rajongtam érte, speciel pont az ő bandájukat nem is igazán szerettem :)

22/L

2009. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

kösz mindenki =)

De azért nemm kell letolni a fejem,mert mondjuk pont ezt a 16 éves csaj 18 éves pasis mondatot ragadtam ki.Szinte minden 2. válaszoló súlykolta belém ,hogy:normális,kapaszkodjak meg stb... :D Normális válszokra vártam.( Akinek nem inge,marad félmesztelen) És köszönöm azoknak akik hideg vérrel,irónia nélkül és pimaszság nélkül válaszoltak :)

2009. ápr. 23. 16:07
 15/16 anonim ***** válasza:
70%
leírtad a választ! pont ezért mert az egyidős srácok ilyen gyerekesen állnak hozzá, hogy "ilyen 18évesek"...nem attól kell nekik, hanem nem ilyen nyálasan állnak a nőkhöz hanem van kiállásuk amivel megfogják őket
2009. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én 14 vagyok s 19 éves fiúkal vagyok nagyonjóban...

Általában nem csak plátoi mert odajönek:)

Vagy én megyek oda:):D

2009. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!