Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 15-16 éves csajoknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 15-16 éves csajoknak miért kellenek a (z általában elérhetetlen) plátói szerelmek? Pl. Ilyen 18 év körüliek? És miért nem veszik észre a velük egy idős srácokat akiknél lenne esélyük?

Figyelt kérdés

Bocsi ez több kérdés de összefügg.

Kíváncsi lennék erre,mert én úgy mondd a "velük egy korú" srác kategóriába tartozom.És nem értem miért kell a nyálcsorgatás =S


2009. ápr. 22. 23:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
kapaszkodj meg: egy 16 éves lánynak teljesen tökéletes egy 18 éves fiú. általában a lányok korábban érnek (vagy a fiúk később, fogalmazás kérdése), ezért tizenéves korban a lányok a tőlük 2-3 évvel idősebb pasikat kedvelik. ha te 16 vagy, neked is jobb lenne egy 14-15 körüli csajra hajtanod.
2009. ápr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

azért, mert (magamból kiindulva) a lányok ilyen idős korukban még nem tudnak túl sokat a kapcsolatokról, a szerelemről, gyakran esnek belé távoli személyekbe, és nem veszik észre, hogy akit szeretnek, tulajdonképpen csak egy képzeletbeli srác, hisz nem ismerik, ők maguk ruházzák fel a bálványt tulajdonsággal.

ahhoz, hogy tényleges barátjuk legyen, még elég éretlenek, úgymond a "könnyebb" utat választják, abba ringatják magukat, hogy az illető is odáig van értük és megszerezhetik, a rózsaszín szemüvegtől nem látják a valóságot. szerintem, ha erre valaki később visszagondol, szép emlék neki, habár tudja, hogy mennyire naiv volt akkor.

az igazságot viszont csak akkor látja be (vagy néha még akkor sem), ha csalódás éri, ekkor talán felnyílik a szeme, megtapasztal néhány dolgot

ha sikerül kilépnie ebből a korszakból, elkezd a 'valós' fiúk iránt is érdeklődni :)

de amúgy biztos vagyok benne, hogy sok olyan 16 éves lány van, akik már túl vannak ezen, talán náluk érdemesebb próbálkozni.

a bálványozó kategória még nem elég érett, és ezt te is megéreznéd.

2009. ápr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a másik válaszadó gondolatait :)
2009. ápr. 22. 23:59
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Vagy a velük egy idős srácok egy részét nem tartják elég érettnek/jónak magukhoz..Te is csorgatod a nyálad 1-1 jól kinéző 20-22 éves lányra...ez ugyanilyen
2009. ápr. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
A 15-16 éves lányoknak tényleg nem elérhetetlenek a 18 éves pasik. Általában nem a kor alapján választanak szerintem. Nekem 16 éves barátnőm van, és nem azért "választottuk" egymást,mert ő 16 én meg 18. Így jött össze. Ne aggódj, leszel te is 18 :)
2009. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez általában nem csak a tizenéves kor sajátossága. Bármilyen korban megfigyelhető, hogy a lánoyk nagy részét a valamivel idősebb pasik vonzzák, és ezeknek a vonzalmaknak a többségük nem plátói!

nekem eddíg egy kivételével idősebb pasijaim voltak, a jelenlegi párom is idősebb nálam.

31/L

2009. ápr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Szakmailag ellentmondanék annak, hogy a lányok korábban érnének. Ez az elmélet sokáig élt, de már a 90-es években is elő jöttek tanulmányok, hogy bizony szó nincs erről, sőt, talán éppen fordítva, csak a látszólagos érettség a lányok sokkal nagyobb fokú szociális flexibilitásával, "behódoló magatartásával" magyarázható.


Na a korkülönbség ebben a tiniokorban amit írsz nagyon izgi tud lenni, akár így, akár úgy, ismerek én nem egy olyan 16 körüli fiút is, aki meg éppen a 24-25 körüli lányokért van oda, és nem is sikertelenül. Úgyhogy akérdező jól érzi amit érez, egy 18 éves fiú valószínűleg kevésbé akar 16 éves barátnőt, a nála pár évvel idősebbek jobban izgatják, bár nyilván ezt se lehet általánosítani. Aztán meg a kultúra, a társadalom beléjük is neveli, hogy ők érettebbek, na emiatt meg nem akarnak velük egy idős srácokkal ismerkedni, holott ahogy Te is írod, valóban nagyrészt esélytelen (nem mindig).

Sok sikert!

2009. ápr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
a 3. válaszadónak anyit,hogy szntem 95%ban elég reménytelen 16,17 éves srácoknak 20 22 éves lányokkal összejönni. Bár ízlés és egyén függő.
2009. ápr. 23. 07:35
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem olyan magas ez a %.14 éves koromtól 16 éves koromig jártam egy sráccal aki mikor összejöttünk 18 volt amikor szétköltöztünk 20.Azóta meg 20-25 éves párjaim voltak.Most 19 vagyok és a vőlegényem 25 éves.Egyszerűen nem érdekelnek a velem egyidősek,nem vágynak még annyira komoly kapcsolatra,én pedig csak azt szeretnék nem 3 hetes kapcsolatot amikor csak leakar fektetni valaki.
2009. ápr. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Megint én.Félre olvastam.Egy volt osztálytársamnak és 1 barátotomnak mindig idősebb női voltak.22-28 évesig.Szóval az se reménytelen.Csak elég érettnek kell lenni szellemileg hozzájuk.
2009. ápr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!