Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam az új srácnak, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam az új srácnak, aki udvarolgat nekem, hogy utoljára le szeretnék feküdni az exemmel vagy ne kössem az orrára?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki 1 hónapja udvarolgat nekem. Puszin kívül semmi más nem volt és én abszolút nem közeledtem felé. Naponta találkozunk, de egyelőre félek belemenni a kapcsolatba, viszont nagyon hiányzik a szex. Az extől meg is kapnám. Utoljára szeretnék vele együtt lenni. Azután szeretném megszakítani vele a kapcsolatot, mert így nem tudok tovább lépni és a másik fiúra koncentrálni.
2009. ápr. 22. 11:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%

szia...

az én véleményemet irom le!!

Mindenki maga dönti el,a sorsát,életét,kapcsolatait!

Viszont ne gyere már nekem azzal,hogy az (utolsó szex),mert fejre álok! Persze hogy hiányzik,viszont ha dobsz vele egy ágyast,utána 2 hét mulva is hiányozni fog a szex,vagy 1 hét,vagy 2 nap mulva is! ,viszont a másik srác ugyanojan szüz marad mint most! Ne habozz :dönts! ,és kezdj egy uj kapcsolatot,hidd el,megtalálod az uj sráccal is a szépdolgokat. F21

2009. ápr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

Végre elég sok az infó, így már lehet konkrét választ adni.


Tehát nem jártok együtt az új fiúval, ráadásul csók sem volt még. Tehát semmi lelkiismeretfurdalásod nem lehet.

A srác, ha valamennyire akar téged, meg fog érteni.

Ha mégis úgy érzed, hogy az a pár randi már egyfajta elkötelezettséget jelent, akkor mindenképp légy őszinte!

Pont az amit írtál ide, mond el a történetet kereken. Ahogy eddig is őszinte voltál, miért ne lehetnél ezután is? Jól tetted, hogy nem ugortál fejest, és nem volt csók se. Mert úgy az tényleg bántaná a srácot, legalábbis jobban.

Sokkal jobban fog benned az új fiú bízni. Én emlékszem egy ilyen esetre. Amikor a lánynak szüksége volt még a régi pasijára. Én megértettem. Vártam rá 1 hónapot, és megérte megértenem. :-) Szóval ha a fiúnak kellesz, és megértő, akkor rendben.


Az őszinteségről sokan azt gondolják fáj! Miközben nem az fáj, hanem a korábbi hazugságok felszínre kerülése. Vagyis a hazugságok megélése. Te eddig nem hazudtál, ezután se tedd.

Mondd el neki, "vágyok a fiúval szexuális együttlétre még utoljára, utána valszeg könnyebb lesz nekem. Kezdem kiszeretni, de a vágy még bennem van."


A másik oldal: igen az ex-szel le kell zárni a dolgokat. Én is ezt szeretem, úgy lezárni a kapcsolatot, hogy mindent elmondtunk egymásnak, ami kettőnket nyomott, akár jó, akár rossz.

Mindkettőtök jobban érzi magát.

Az, hogy vágysz a szexre még vele az normális. Viszont nézd meg azt is, hogy mennyire érdemes egy vágyat kielégíteni, ha azon vagy hogy kiszeress belőle? Biztos hogy segíteni fog rajtad, vagy a kiszeretést inkább lassítja?

Ha tartod magad annyira érettnek, hogy ez tényleg segít (ez is) elválni tőle, akkor hajrá.

Nemcsak magatokkal (beszéddel) kell megbeszélni az elválást, hanem a testetekkel is. ;-)

Ez mehet szex nélkül, szexel is. Mindenesetre egy ölelés, akárhogy is lesz, a legvégén legyen meg. Ez a legbensőségesebb elválás. :-)


36 éves férfi vagyok.

2009. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A "kiszeretést", azaz felejtést csak nehezítheted vele, ha látod az exed, főleg, ha hancúrozol is vele... Előjönnek a régi emlékek, etc...

Szegény új srácnak nehogy a képébe vágd, mert olyan hátraarcot fog dobni, ha van esze, hogy vissza se néz...

Ha felejteni akarsz, felejts! De ne szexxel... Főleg ne vele!

Mellesleg ő jó az ágyban, de tapasztalatod rajta kívül nincs gondolom... Lehet, hogy ez a szűz fiú olyat tud mutatni, hogy a füleid kettéállnak az orgazmustól!:)

Ne légy hülye, ne feküdj le az exeddel... Ha annyira szexhiányod van, használj segédeszközt, vagy az ujjaid...

Hatásos, és senkit nem bátasz meg vele. Az új srác pedig kitartóan udvarol, úgyhogy szerintem komolyak a szándékai, és gondolj bele, ha fordított helyzet lenne, Te hogy éreznél... Én kb agyérgörcsöt:) kapnák, ha a képembe vágná valamelyik nő, akire hajtok, hogy "bocs bazze, de megyek b@szok az exemmel, mert csak, aztán a tiéd vagyok"... Persze szebben is meg lehet fogalmazni, de a lényege ugyanaz! Azt fogja érezni, hogy kihasználod!

23/F

2009. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Úgy érzem a szakítás után ismertem meg csak igazán a valódi énjét. Msnezgettünk még és "érdekes" dolgok derültek ki róla. Mint embert már megvetem és elítélem a gondolkodását. Azt is belátom, hogy semmi remény, hogy valaha is jól működjön vele a kapcsolat, ha újra összejönnénk, mivel nem képes változni. Tehát az egyetlen, ami működhetne közöttünk, az a szex, ami viszont nagyon jó volt vele. Elhatároztam magamban, hogy utolsó alkalmat szeretnék vele és utána lezárom a múltat és a másik fiúval foglalkozom. Addig míg az exszel kapcsolatban vok bármilyen módon is, nem sikerülhet tovább lépni, de úgy érzem, ez az utolsó alkalom még kell.
2009. ápr. 22. 14:35
 15/16 anonim ***** válasza:
Nehogy elmond neki!Akkor már az elején elrontanál mindent!Még nem jártok így nem kell mindent tudnia!*
2009. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nos a probléma megoldódott magától... Az ex lefeküdt 1 csajjal csak úgy kedvtelésből. Utána találkát beszélt meg velem és ugyebár megegyeztünk, hogy csak szex, de az is kizárva, ha vkihez köze volt. Persze, hogy nem mondta el magától, hiába tettünk ígéretet egymásnak. Rákérdeztem, de csak akkor vallotta be. Nekem nem kell ezek után. Összefeküdt egy rib@nccal, aki 3 éves kapcsolat után szakított 2 héttel ezelőtt a pasijával. De az exével is összefekszik még sőt még van a képben 1 harmadik is. Elmesélte nekem... Meg is undorodtam tőle... Persze most könyörög, hogy találkozzunk, hogy bánja, hogy mindig lemondta a talikat velem. Megmondtam neki, hogy ezek után felejtsen el. Eddig megkaphatott, nem kellettem, nem becsült meg. Most már nem kell kapkodnia utánam. Persze csak most jött rá, mit veszített, mert csak az fáj, amit nem kaphat meg... Azt meg nem becsüli, ami az övé lehetne...
2009. ápr. 24. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!