Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam az új srácnak, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam az új srácnak, aki udvarolgat nekem, hogy utoljára le szeretnék feküdni az exemmel vagy ne kössem az orrára?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki 1 hónapja udvarolgat nekem. Puszin kívül semmi más nem volt és én abszolút nem közeledtem felé. Naponta találkozunk, de egyelőre félek belemenni a kapcsolatba, viszont nagyon hiányzik a szex. Az extől meg is kapnám. Utoljára szeretnék vele együtt lenni. Azután szeretném megszakítani vele a kapcsolatot, mert így nem tudok tovább lépni és a másik fiúra koncentrálni.
2009. ápr. 22. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
ha a szex hiányzik, és tetszik az új srác, akkor feküdj le vele. ha az exed hiányzik, akkor vele feküdj le, de akkor meg ne szédits másik srácot. de azt semmiképpen ne mondd az új embernek el, hogy még akarsz egyet kufircolni. (képzeld magad az ő helyébe. neked milyen érzés lenne, ha egy pasi azt mondaná, hogy mindjárt összejöhettek, csak előbb még gerincre vágja a volt nőjét.)
2009. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
hat ha TENYLEG az utolso alkalom lesz es meg nem vagy egyutt az ujjal....akkor rendben van. semmikepp ne kosd az orrara, mivel nem tartozik ra, raadasul jo esellyel elijeszted.
2009. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Mindenről azért nem kell beszámolni,főleg,hogy igazábol még együtt sem vagytok!Lehet,hogy utána nem is akarna veled összejönni!
2009. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy a szex isteni volt az exszel. Az új srác viszont szűz, tehát biztos nem élvezném annyira. Másrészt ő az a kivételes srác, aki a szüzességét a nagy Ő-nek tartogatja. Szexuális kalandoknak meg én sem vagyok a híve. Az ex más...Neki adtam a szüzességem és emiatt is nagyon ragaszkodom hozzá.

Az új fiúval semmi nem volt köztünk, bár ő bepróbálkozott, de nem viszonoztam a közeledését.

Úgy érzem az ex akadályoz abban, hogy tovább lépjek, új kapcsolatot kezdjek, mivel kötődöm hozzá (főként testileg, de lelkileg is). Sajna ő már elképzelhetetlennek tartja a folytatást, így le kell mondanom róla. Utoljára viszont szeretnék vele együtt lenni, majd megszakítani a kapcsolatot vele, hogy el tudjam felejteni szép lassan és tovább tudjak lépni...

2009. ápr. 22. 12:12
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

feküdj le az uj pasival..

nehogymár az exeddel..héé..

nem épp el kéne felejtened??!

2009. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A soraidból én úgy veszem ki,hogy Te abszolute nem állsz még készen egy úgy kapcsolatra és ugornál legszívesebben,ha az exed meggondolná magát!

Én inkább megpróbálnám elfelejteni már most!

2009. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

hogy lefekszel -e az exszel az egy másik kérdés, Te tudod mit érzel.A feltett kérédsedre:

Az újnak viszont ne mondd meg.

2009. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

CSatlakozom az előttem szólóhoz. Felejteni kell, nem pedig ámítani magad. EGy utolsó szex, meg még egy és még egy és aztán már egyáltalán nem fog menni az elszakadás.

Ha testileg kötődsz az exedhez, akkor segíteni fog az, ha az új fiúval is kialakítasz testi kapcsolatot. (Ne tántorítson el, hogy szűz. Nekem az a tapasztalatom, hogy a szűz srácok sokkal odaadóbbak és figyelmesebbek, plusz innen onnan rengeteg technikát tanultak el - filmekből stb- amit alig várják hogy kipróbálhassanak)

Ha pedig nem vagy kész a kapcsolatra, akkor ne hitegesd. Adj időt magadnak. De semmiképp ne hátrálj vissza az exhez, az nem megoldás, max. feltépi a sebeket.

2009. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen...nem igazán állok készen új kapcsolatra. Már több, mint 3 hónapja szakított velem, de még most is hiányzik és kötődöm hozzá. Nem megy a felejtés, viszont tudom, hogy csak új kapcsolatban vagyok képes felejteni, ha az illető képes feledtetni a bánatom. Viszont az új srác is elég kockázatos, mert párkapcsolata sem volt még (23 éves) és szűz még. Nem tudom, mennyire lenne képes segíteni nekem. Viszont tudom, idővel tudnám szeretni, de pont ezért félek is, mert mindig én voltam, akit dobtak...
2009. ápr. 22. 12:56
 10/16 A kérdező kommentje:
Az exszel távkapcsolat volt, ami nagyban megnehezíti a találkát még utolsó szex címén is. Szal attól nem tartok, hogy folytatása lenne, mivel nagyon nehezen veszi rá magát a nekiindulásnak. Az új fiú meg helybeli. Hitegetni nem akarom. Én várni akarok, de ő meg elég türelmetlen már. Úgy indultunk neki a randizgatásnak, hogy az elején elmondtam, hogy most képtelen vagyok új kapcsolatra, mert nem tudtam feldolgozni a múltat, időre van szükségem és még ki kell szeretnem az exből. A kiszeretés már jó úton halad, de a testi vonzalom még erősen él bennem. A fiú viszont egyre türelmetlenebb és teljes gőzzel rajta van a csábításon. Én viszont még nem érzem lezártnak a múltat, meg kéne beszélnem mindent az exszel és jól esne az utolsó szex is. Ha az új fiút választanám, bánnám, hogy nem használtam ki az utolsó lehetőséget az exszel. Ha az exre várok, azzal meg az új fiút bántom meg. Nehéz helyzet. A lelkiismeretem nem engedné meg, hogy az exszel kavargassak az új mellett. Tanácstalan vagyok. Megbántani senkit nem akarok és magamat sem szeretném rosszul érezni.
2009. ápr. 22. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!