Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábítsak el egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsak el egy ilyen férfit?

Figyelt kérdés

Egyedülálló, folyton azt hangoztatja, hogy őt nem érdekli a szerelem, neki "olyan" nem kell, ellenben nagyon vonzódik pl. a haditechnikához, enyhén hímsoviniszta... Nekem Ő kell! :)

Mit vessek be, hogyan csábítsam el?


L, 20


2011. szept. 6. 02:36
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
vegyél haditechnikai maketteket, és építs terepasztalokat, és ha már az egész házad csak abból áll, akkor hívd át. Ha szerencséd van, akkor otthon fogja érezni magát, és soha nem megy el :D
2011. szept. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
vedd meg neki a most megjeleno COD MW3-at.
2011. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
43%
Én hasonló szöveget ("nem érdekelnek a csajok, csak a hobbim") lekoptató dumának szoktam használni. 25f
2011. szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Nem lekoptató, mert nem nekem mondta, nem is más lánynak... :)
2011. szept. 6. 13:11
 25/39 A kérdező kommentje:
"COD MW3" Nem játszik számítógépen.
2011. szept. 6. 13:12
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha sikerül elcsábítani és még hozzá is menned, számolj el egy dologgal:

Ha rossz lesz a reggeli rántotta : 50 fekvő

Ha a vacsi, akkor 20.

Ha elfelejted a kedvenc tankjának a nevét, szerintem halál :D

2011. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Milyen szerencse, hogy jól főzök! :D

Tankokból még fel kell készülni. :D

2011. szept. 6. 16:38
 28/39 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2011. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Meséld el neki, hogy valakitől hallottad, hogy milyen jó lövöldözni - nem vinne el egyszer lőtérre? Ugyanis szeretnéd kipróbálni...

Aztán ha jól megy, rátérhettek, hogy neki milyen kaliberű van a lába között :)

2011. szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég speciális az érdeklődésem, de az nem jön be, ha egy csaj azon keresztül próbál megfogni. Simán észre lehet venni, ha egy csaj így nyomul. Azt hiszi, hogy ez bejön, de pont ellentétes hatást ér el, mert úgy érzem, hogy azt gondolja, tényleg ilyen szűk látókörű és primitív vagyok, hogy csak a hobbim létezik számomra. Fontos az, hogy valaki a hobbimban is tudjon valamennyire a társam lenni, de ennél sokkal fontosabb, hogy természetesen viselkedjünk és emberként tudjuk egymást látni. Sokkal nagyobb sikere van nálam egy olyan lánynak, aki azt csinálja, amit szeret, nem próbál az én "kedvemre tenni", hanem spontánul viselkedik, mint annak, aki azt lesi, hogy hogyan vágódhatna be. Ráadásul azért is kellemetlenebb az utóbbi, mert még visszautasítani is nehéz. Tehát ha pl. én szeretem a repülőket, de nem akarok vele elmenni repülőnapra, akkor baromi nehéz neki elárulni, hogy nem a repülőnap ellen van kifogásom, hanem ellene. De előbb-utóbb megmondom, az meg még jobban fáj neki is, mintha csak diplomatikusan elutasítottam volna.
2011. szept. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!