Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ilyen? Megváltozh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen? Megváltozhatok?

Figyelt kérdés
most kerültem gimibe és az osztályból senkit sem ismerek. viszont van egy fiú aki már most nagyon tetszik.. de sehogy sem merek közelíteni felé, sőt senki felé. miért vagyok ilyen félős? le lehet ezt küzdeni? egyébként azt mondják szép vagyok, még sincs önbizalmam :/
2011. szept. 4. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért félsz mert nincs önbizalmad.
2011. szept. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és mit csináljak, hogy legyen önbizalmam?
2011. szept. 4. 17:46
 3/13 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de amúgy tökre olyan vagyok, mint te.


Nehéz, bár én már változtam az évek alatt...

2011. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"és mit csináljak, hogy legyen önbizalmam?"


Ez kb olyan kérdés, hogy mit csináljak, hogy legyen sárga filctollam. Vegyél


Mit csinálj, hogy legyen önbizalmad? Bízz magadban, tudd, hogy képes vagy arra, amit csinálsz, szeresd magad.

2011. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
SP-ről van szó ?
2011. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 LuckyestLooser ***** válasza:
írj egy privit ismerkedjünk meg és adok tanácsot...;D
2011. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Először is beszélgess el a barátnőiddel, hogy önbizalomból egy kicsit megerősödj... Előbb ismerd meg az osztálytársaidat, legyél jóban velük, szerezz barátokat... A pasikat most még inkább hagyd (főleg a suliból, mert nem tudod, hogy kinek ki jön be, és ezzel ellenségeket szerezhetsz!)... Majd ha már rendbe jött minden, beilleszkedtél, ill. a tanulmányaid is olyanok, hogy ne kelljen aggódnod amiatt, akkor nekiláthatsz!

Ne támadd le a srácot, hanem először barátkozz vele, járjatok együtt a suliból, ismerd meg, és akkor idővel tényleg el tudd dönteni, hogy valóban őt akarod-e, vagy csak fellángolás volt!?

Mindenképpen önbizalmat kell szerezned ahhoz, hogy odamenj valakihez az osztályból, és nekiállj beszélgetni... de hidd el, hogy nem fogják leharapni a fejedet! ;) Ha valamiben segíthetek, akkor nyugodtan írhatsz privit... :) 16L

2011. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

igazatok van, köszi.

és nem, nem SP-ről van szó -.-

2011. szept. 4. 17:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Mikor én voltam elsős én se szóltam egy szót sem!

Legalább addig senki sem volt rossz véleménnyel rólam, hisz az évek teltek és Túl nagy a szám...


A változást pontosan nem tudom mi hozta meg...de azt mondták nekem Legyek LAZA!:)

Kezdj ismerős körben beszélgetni, majd haveri, és azok haverjaival. építsd fel magadnak, szintről szintre. és Idővel, de majd tudsz beszélni idegenekkel is:) és Ne feledd csak Lazán!:) ne stresszel.


Az önbizalmalom növelésére azt hallottam, h mondogatni kell magadban a jó tulajdonságokat, mind addig míg el nem hiszed!:)

2011. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

"ill. a tanulmányaid is olyanok, hogy ne kelljen aggódnod amiatt"

Bocsánat, ezen elmosolyodtam. :))

2011. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!