Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok egy cukorbeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy cukorbeteg lánnyal/fiúval?

Figyelt kérdés
(:
2011. szept. 3. 10:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha beleszeretnék, persze!:)
2011. szept. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem értem ezeket a kérdéseket, mert itt kap a kérdező mondjuk 10 választ, abból 7 igen, 3 nem. És utána mi történik? A valóságban lehet megint más válaszokat kapnál, és mindenki megtalálja magának az életben azt a partnert, aki járna cukorbeteggel, nagy orrúval, nála alacsonyabba, pattanásosabbal, önbizalomhiányossal, stb-vel. Amúgy igen, járnék.
2011. szept. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Manesz ***** válasza:
Most mit számít hogy cukorbeteg, ha tényleg jól elvagytok akkor simán, annyi hogy nem ehet mindent, mint a liszt-tej érzékenyek.
2011. szept. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:))
2011. szept. 3. 10:58
 5/17 anonim ***** válasza:
Valamelyik ismeretterjesztő csatornán volt, hogy erősen deformált arcú emberek életét mutatták. A fél arca bevolt esve, a másiknak az egyik fele szép volt, a másik mint valami nem tudom mi (két arc a Batmanből), a harmadiknak akkora volt az orra mint egy krumpli. És volt párjuk, gyerekük, stb. Mindenki megtalálja magának az igazit, ha nem zuhan magába, és a problémájába, és keresgél. Még a mozgássérült, szellemi fogyatékos, torz testű emberek is találnak maguknak párt.
2011. szept. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
én is így gondolom:)
2011. szept. 3. 11:03
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha beleszeretnék, igen.

(Egyébként nem a cukorbetegségébe lennék szerelmes, azt egy állapotnak tartom, amit lehet kezelni, hogy ne legyen vele semmi gond és kész. Volt már rá példa, hogy a kipécézett illető épp cukorbeteg volt... Az más tészta, hogy pofára estem.)

2011. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Persze. Orvos írja fel neki az inzulint, én meg nyomom magamba és növök, mint a barom.
2011. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

persze, ez egyáltalán nem akadály. csa meg kell tanulni együttélni ezzel.

te is cukorbeteg vagy? mert akkor ne aggódj, ez nem jelent problémát.:) 15/l

2011. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
MIVAN?? 2011-et írunk, ma ez már kb. ugyanolyan jellegű kérdés, mint hogy járnál-e valakivel, akinek 40-es a konfekciómérete. Miért befolyásolná ez azt, hogy az illető milyen ember, milyen nő/pasi? Arról nem beszélve, hogy az ismerkedés legtöbbször nem úgy zajlik, hogy szia, Béla vagyok, diabéteszes... Tehát mire megtudod, már kialakult egyfajta bizalom. Innen kezdve meg miért ne?
2011. szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!