Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az elony a ha a fiu kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elony a ha a fiu kicsit lanyos?

Figyelt kérdés
sziasztok azt szeretnem megtudni h szeretik a csajok az anyira lanyos fiukat kikel eltudnak beszelni a divatrol es barmirol meg ha kell a mensesrol is.jahh es az elony ha 1 fiu tud mosogatni es takaritani?
2011. szept. 2. 09:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hátrány.
2011. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

értem azt hittem durvábban tolod ezt a divat dolgot :D

de ha ennyi szerintem ebben nincs semmi rossz én is megmondom barátnőmnek hogy szerintem mit vegyen fel stb meg ö is nekem ez szerintem teljesen normális ha

2011. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
de azert azt mg mondom pl ha 1 valamien idetlen napszemcsit tesz fel ami vagy 6 eve volt divat h vegye le mert nm al jool es mar kiment a divatbol kb 2006 ba.(ere volt mar eset)
2011. szept. 2. 12:46
 14/17 Vadmeggy ***** válasza:

De mi az istenért akarsz egy lánnyal a MENSTRUÁCIÓRÓL beszélni?!É n sem szoktam a lányokkal arról beszélgetni, hogy, tegnap milyen fennséges túrótortát gyűjtöttem össze a makkom alatt....


Divatról beszélgetni elég csíra dolog szerintem... Te valami Náray Tamás szeretnél lenni?!

2011. szept. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
ki a f@szom az a naray tamas?
2011. szept. 2. 13:26
 16/17 anonim ***** válasza:

az ilyen tulajdonságok amiket leírtál, nem lányosak. egy lányos fiú max a kinézetétől az, viszont azt utálom!

a divatról csak akkor szeretnék vele beszélgetni ha véletlenül szóba jön és a véleményét fejti ki a divatról, a divat értelméről stb, de ruhákról nem akarok vele beszélgetni

menzeszről pláne nem!!!

mosogatni, takarítani az persze hogy jó, ha összeköltözünk nem szakadna minden a nyakamba

2011. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Vadmeggy ***** válasza:
Divatról dumálsz a csajokkal, de nem tudod, hogy ki az a Náray Tamás... Te is elég szégyen ember lehetsz
2011. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!