Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az elony a ha a fiu kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elony a ha a fiu kicsit lanyos?

Figyelt kérdés
sziasztok azt szeretnem megtudni h szeretik a csajok az anyira lanyos fiukat kikel eltudnak beszelni a divatrol es barmirol meg ha kell a mensesrol is.jahh es az elony ha 1 fiu tud mosogatni es takaritani?
2011. szept. 2. 09:14
1 2
 1/17 napietus ***** válasza:
sztem nem, ezeket a dolgokat az ember inkább a barátnőjével/anyukájával/lánytestvérével beszéli meg.
2011. szept. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Koldus ***** válasza:
Hát az már sztem elég b.uzis xD
2011. szept. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
búza
2011. szept. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az nem rossz ha egy kicsit házias vagy, de azért a legújabb fehérneműdivatról nem biztos, hogy veled szeretne beszélgetni.
2011. szept. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
A helyesírás tökéletes elsajátítása nagyon előnyös tud lenni azoknál a nőknél, akik komoly kapcsolatot keresnek.
2011. szept. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az jó ha el tud mosogatni, vagy valamit még elvégezni a házimunkákból (pl ha egyedül él akkor ugye neki kell mindent csinálni),ez nem b.zis. De a többi nekem nem jönne be... Igazából általánosban volt egy ilyen srác, ő volt a legjobb barátom, meg volt mellette egy legjobb barátnőm is. De pasimnak nem tudtam volna elfogadni, mert tényleg nagyon lányos volt, pedig emigy nagyon rendes. Most tényleg homokos lett, és már nem is keres minket, a barátait, pedig próbáltam megkeresni... B.zi társaságba jár, úgy öltözködik, ugy "mozog", beszél..sminkel.
2011. szept. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2011. szept. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
enn egyaltalan nm vaok b.zi de az teleg igaz h altalaba a csajok a kedvesegem miat csak a barataim nm a csajaim tehat inkab strategiat valtok
2011. szept. 2. 09:36
 9/17 anonim ***** válasza:

én is szoktam takarítani mosogatni mosni is néha de ez nem hiszem hogy előny vagy hátrány lenne ,sőt barátnőmmel a mensesről is tudok beszélni ettől még nem leszek lányos !

Érteles emberek vagyunk persze van kivétel is nincs ebben semmi rossz ha ilyenről beszélsz.

Viszont ha azt mondanád 1 csajnak hogy ó szívem azt a bugyit ne vedd fel mert 2 éve kiment a divatból hát lehet furcsán néznének rád :D

2011. szept. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
kosz szerintem edig a te komented a legjob .jah es ugy ertem h a divatrol beszelni mind pl a farmerekrol vagy pl elmeek vele vasarolni es o vesz 1 farmert es mg mondom h mien es enis veszek 1 ferfi farmert es ois mg mondja h mien.(tehat segitunk egymasnak a valasztasba)
2011. szept. 2. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!