Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miket szoktatok együtt csináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket szoktatok együtt csinálni a pasitokkal/csajotokkal? Hova szoktatok járni?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy egy járás alatt nem csak egy helyre jártok randizgatni, hanem más-más helyre is. Mik ezek a helyek, és miket csináltok együtt?
2009. ápr. 19. 21:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
16/L vagyok, és ez a korosztály válasza érdekel különösen!
2009. ápr. 19. 21:12
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Sehova, mert szakítottunk
2009. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor miket csináltatok együtt és hova jártatok? (múlt időben.. vagy ha lenne pasid, akkor mit csin..?)
2009. ápr. 19. 21:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Vannak otthonülő típusok is akik inkább azt szeretik ha egymásnál töltik el az időt és filmeznek vagy közösen főzőcskéznek/sütögetnek, kajálnak egy jót ... és egyebek. De szerintem a legtöbben a változatosságot szeretik. Mozi, állatkert, szórakozóhelyek, kávézók, meki, étterem, kirándulások ... stb. Persze ezek némi pénzösszeget is igényelnek. De szerintem mindegy, hogy hová mentek a legfontosabb, hogy jól érezzétek magatokat együtt! Ha ez megvan akkor az helytől független! :-) Elmehettek sétálni és közben beszélgethettek. Most, hogy már itt a tavasz és lassan a nyár elmehettek fagyizni, később strandra a nyári szünetben pedig ha van hozzá kedvetek és időtök kereshettek valami diákmelót és a fizetésetekből elmehettek egy kellemes nyaralásra! Rengeteg lehetőséget találhattok magatok körül arra, hogy jól érezzétek magatokat akár otthon akár bárhol máshol. :)
2009. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Még ilyen ötleteket várok!:)
2009. ápr. 19. 21:23
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
nekem sajnos 'csak' kapcsolatom van és 'barátnőnek' hívjuk nem csajomnak'
2009. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért írtam csajom/pasim-at, mert úgy mindenki érti.:D Nekem sem tetszik ez a megnevezés, de a barátnőm/barátom-at már nem sokan értik manapság.:)
2009. ápr. 19. 21:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmegyünk sétálni, liget,ilyesmi, bowling, koncert, mozi, filmezünk egymásnál, otthon vagyunk és csak beszélgetünk, attól függ, mit szerettek mindketten :)
2009. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha budapesti vagy (vagy közel hozzá:)):

Romantikus pl. libegőzni, elmehettek a Gellért-hegyre, Margitszigetre, Állatkertbe, mozizni, este sétálni a Duna mellett! :)

Otthon is összelehet bújni, megnézni egy filmet, ha van rá lehetőségetek kint sütögetni, ha már itt a jó idő! :)

2009. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Elég messze lakunk budapesttől...:D De a Duna erre is elfolyik.:)

2009. ápr. 20. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!