Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok előtt nem cink ez a kocsi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok előtt nem cink ez a kocsi?

Figyelt kérdés

este megyek megnézni ezt a passatot, és főleg lányok válaszát várom h ránézésre milyen gondolatokat kelt bennük ez a kocsi?

[link]


2011. aug. 30. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De az,add nekem.22/F
2011. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha cink, akkor hirtelen terem majd 8 milliód egy Audira? Nem hinném. Vedd meg, jó kis autó.
2011. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem egy RENDES eber jut róla eszembe :) Mert ezt egy céges, rakodós, munkás autónak is képzelem (Tiszta melós) :) így a dolgos embert összekötöm a tiszta rendes úriemberrel :)

Nos hát ennyi :D :D

2011. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Fapados Volkswagen.Vegyél inkább autót.
2011. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A gádzsi rögtön leveszi, hogy teli kell sülni máj kezicsókolom. Eléggé balf*sz vagy, ha így akarsz csajozni.
2011. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ebben az árban ez már jobb lenne: [link]


De az sem ciki, attól függ mire akarod használni. Egyébként ha egy csaj meg a kocsidért szeret, az nem lesz hosszú távú és tartalmas kapcsolat.

2011. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
3.0 benzin....sosem szállnék ki belőle ha el akarom passzolni....meg 16-18 at megeszi
2011. aug. 30. 17:03
 8/13 anonim ***** válasza:
azhogy lesz*rom! nem a kocsit nézem bmeeg!!!!!!!!!!!!!!4
2011. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez elég fapados kocsi, nem is néz ki jól, ültem ilyenben.

A csajok azt szeretik ha egy kocsi kényelmes és vmi jó dizájnja van. Pl renault. A presztízs autókat is szeretik de azok ennél jóval drágábbak.

Ennél eggyel újabb Passatban is ültem és az sokkal kényelmesebb.

A mondeo is nagyon jó és sztem azért ennél jobban néz ki.

Ez egy egyszerű kinézetű autó, családosoknak, munkásautónak.

2011. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

aki megveszi azt a Jaguárt az pár vagy akár 1 éven belül rákölti a vételárat! ráadásul mindent megeszik!

nem cink a passat kombi, normális autó, kész.

2011. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!